Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

jedno jest pewne... dresiaż chyba też się we mnie zakochał, bo cały czas operuje słowem kompatybilny. Siedzę mu już chyba w głowie i myśli zakrzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam żebym się ośmieszała. Pisząc ogólnie na tym forum próbuje dociec do jakich granic jest zdolny człowiek będąc anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ostra jesteś wogóle dziwny przypadek, ponieważ ciebie przeprosiłam a ty później podczas jakiegoś topiku jak tylko się pokazałam kazałaś mi wypierdalać. To wogóle trzeba mieć talent do takiego traktowania ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczyłam się z tym że ktoś będzie mi życzył śmierci, byłam przekonana że to forum dla inteligentnych ludzi jednak jest to niewypał. Jedyną radą dla kafeterii byłoby logowanie z prawdziwymi danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
Ostra siostro, bardzo dziekuje, ze pomoglas dla biednej mamy! Bylam pod ogromnym wrazeniem, jak czytalam jej topika! Raz jeszcze wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyną radą dla kafeterii byłoby logowanie z prawdziwymi danymi" To by zabiło ducha tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście strachliwi, ja tylko interesuje się psychologią a ogólnie to projektuje budynki hahahajesteście strasznie naiwni i łatwowierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×