Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

wenus przezemnie nie przechodzi żadna zazdość ale naprawde jesteś tragicznie ubrana, niewiem jak w tym można wogóle wyjść na światło dzienne. Zastanów się, dziewczyna z bloga miała sto razy lepszy gust od ciebie, jeżeli wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam się ta kieca podobuje. Choć wiadomo, że bez niej byś wyglądała zdecydownie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus przezemnie nie przechodzi żadna zazdość ale naprawde jesteś tragicznie ubrana, niewiem jak w tym można wogóle wyjść na światło dzienne. Zastanów się, dziewczyna z bloga miała sto razy lepszy gust od ciebie, jeżeli wiesz o co chodzi Hahaha Monia, faktycznie. Z tym, że tamta dziopina wcale nie ukrywała tego, że wszystko kupuje za zeta w szmateksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus, sory, mnie sie nie podoba, jest wręcz tragiczna, a wygląda to jak bluska gorsecikowa + bombkowa spódniczka lub spodnie - chooj wie co, bo dziwnie w tym stanęłaś do zdjęcia. No i buty masakra Ładna dziopina z Ciebie, a tak fatalny wizaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko,Wenus nie tłumacz się. Już Ci mówiłam, że ładna z Ciebie dziewuszka, tylko razem z koleżanką macie sredni gust :) A to, że strzelasz tu markami ciuchów świadczy tylko o pustej główce :) I jeszcze jedno - nie wszystko co drogie to piękne - zapamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrasiostra, wiem, że masz jakąś fobię na punkcie literówek, przecinków, błędów i takich tam. Rozumiem, że Pani od polskiego biła Cię po głowie?, że takie traumatyczne doświadczenia masz za sobą? Fajnie tu u Was. :) Chyba zagoszczę na dłużej, żeby Wam nudno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że zdjęćie nie mialo być pt " kicz" itp :classic_cool: chuya wiesz a się wypowiadasz:D akurat tytułu nie zdradze, ale drogie panienki czasem pomyślcie. Bo bez powodu do jakiejs rudery nie poszłam w sukience [ spioch] naprawde mam zły dzień... :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze " niech się smieja poyebani ludzie" ? :D - a co do miasta, widzisz, miasta gdzie się urodziło nie wybierasz:D domu też przenieść nie możesz:D lubie ksiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryspian Regulski
Ostra ----> to lubisz anal czy nie? Byłaś z dwoma naraz? dresiaż ---> trzepiesz się pod Ostrą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 11 godzin w pracy ! w dodatku na realu nie ma anali... Wenus, pracujesz w realu ?? :) Co jest ciekawego w promocji ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryspian Regulski
Wstydzisz sie swoich wyczynów czy nie chcesz żeby kochaś dresiaż sie dowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×