Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

nie. poprostu siedze w fotelu obok kaloryfera i tak jakoś postawiłem bo najbliżej było :D Oglądam TVN jakiś nowy durny program leci. Jak pójdziesz to sobie coś poczytam, tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt cie tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety tak:/ ale naszczescie już po wszytskim. A słychać nic takiego, miałam miec dziś wolne, ale o 16 musze do pracy na 5 godzin. :o A teraz jem kolejny dzień z rzędu jajka na twardo na śniadanie :D i słuchałam oświadczenie kaczynskiego iprawie sie udławiłam tym jajkiem :D I dziś jeszcze jedziemy zaklepać sale na weselicho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Nie , jak to mówie zdąże 5 razy schudnąć i przytyć :D a wiadomo ze to jakos musi wygladac :) W dodatku co jakis czas podoba mi się inna więc wole nie wybierac :D A ślub i tak za połtorej roku więc jeszcze czasu a czasu, chociaż zleci pewnie szybko. też macie dziś śpiący dzień ? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gdzie się podziewa najlepszy dres na kafe? Obejrzałam film bez przewijania :classic_cool: Całkiem dobry. Później obejrzałam drugi "Najście". I jeszcze będę oglądać inne francuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __maly__geniusz__
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1283682321.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1283682288.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×