Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Uwelbiam. Ale ostatnio na kacu mi się poyebało w nocy i se chlapnąłem grzdyla oleju ze śledzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Żeby nie było tak jak w tym dowcipie... Seta wpadnie do ogóra i ciastka z bitą śmietaną i powie, że impreza jest na górze. No i wszyscy wrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli 🌼 :D Matka mojego kolegi zostawiła na noc garnek po jakimś żarciu do namoczenia na noc, koleś wrócił z imprezy w nocy pijany w 3 dupy wlał sobie te pomyje i zjadł 2 miski :D a jak się zachwycał rano jaka pyszna zupka była w garze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra🌼 też bym wypiła wody z ogórków:D wy to zawsze smaka robicie :D .. zaraz pojde na sklep i kupie kiszone mmmm ... :D Ogólnie to jakoś nudno na tym kafe jest nie ? nie ma juz jennifer, temat biednej mamy się uspokoił i już nudą wieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore ale ja też mam chęć na taką wodę :O Sugerujesz że mnie jakiś kawaler wybrzuszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore chyba nie :O Nie pamietam żebym z jakimś świrował :D No chyba, że na jakiejś imprezie uchlałem się w trupa i mnie na śpiocha przyatakował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie na kaca, ja czasem mam taką ochote na tą wode np. tak jak teraz, że cała drżę :D Możesz połykać ogóry w trakcje picia ale nie wiem czy Ci wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×