Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Bedzie pełen glanc :D Ostra zawsze pięknie wygląda, nawet bez butów i innej niepotrzebnej garderoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic nie wiemmm
Monia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra ma bimbały jak główki od zapałki w ramach informacji o mnie to nie opierdalam się do 15 ylko pracuje... badam zachowania ludzkie na forum ale o tym już pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak poskakujom? :D Ostra a myślałaś, że o jaka pyyam, o tą w śnianie po gwoździu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"badam zachowania ludzkie na forum" W tym również na stopki w stylu "little pony " ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6666 lepiej nie pytaj co myślałam :D Monia wypad na swój topic , miałaś tam warować jak suka :classic_cool: Nie obrażając fajnych suczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ a wiesz ile ta stopka znalazla już komentarzy? ale takim małym akcentem można się dowiedzieć o inteligencji ludzkiej to nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie musiałam warować jak suka kochana żyletko, wiem że ty to codziennie robisz wieczorami na rurze, wywalasz język i sapiesz ale uwierz mi ja to nie ty i już zawsze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O inteligencji ludzkiej na kafe niedowiesz się niczego. Dowiesz się najwyżej do czego zdolni są ludzie jeśli zapewnić im względną anonimowość i bezkarność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×