Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia

31-32 tydzien ciazy:)

Polecane posty

Witam, jestem w 32/33 tygodniu ciąży. czuję się dobrze choć czasem kręgosłup boli, ciężko złapać głęboki oddech , szybko się męczę i bardzo często oddaje mocz ale ogólnie jestem szczęśliwa :) . Mam jeden problem. To moja pierwsza ciąża i jak na ten tydzień wiem że mam bardzo mały brzuszek i przytyłam tylko 7 kg. Czasem się zastanawiam czy mój SYN jest taki duży jaki powinien być i czy waży tyle ile powinien. USG mam dopiero 21.10.14r. i zamiast cieszyć się to trochę się boję. A tak po za tym mały większość dnia kopie z czego jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Witam wszystkie mamuśki ;) piękny dzien dzisiaj mamy a mi sie jak zwykle nie chce wyjść :D nie wiem czy ta ciąża 32 tydz. Ze mną tak robi czy moje zmienne nastroje .. Wszystko mnie wkurza irytuje :| ehh sama śmieje sie z siebie .. Wczoraj spotkałam sie z Moim ukochanym i zrobiłam mu awanturę o to ze zadzwoniła do niego jakas* z pracy :D i poszłam do domku :D fakt faktem nie odzywa się do mnie chyba ma mnie juz dość jak ja samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×