Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający problem..

Zaniepokojona

Polecane posty

Gość 23erdxs
isc do lekarza i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający problem..
Oczywiście powiem jej żeby udała się z dzieckiem do lekarza. Gdyby to było moje dziecko to bym to napisała:o Nie mam czego ukrywać zwłaszcza, że tu każdy jest anonimowy. Więc do idiotki powyżej, która twierdzi, że to moje dziecko: puknij się z pałę jasnowidzu od 7 boleści;) Gówno mnie obchodzi co myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamama

Odkopuje bo potrzebuje rady od doświadczonych mam. 

Moj syn (rok) stojąc, odgina głowę do tylu. Robi to tak mocno, aż go przeważa i przewraca się. Nawet kiedy opiera się na kolanach, podnosi się i wygina tak dziwnie mocno do tyłu - aż sie przewróci. Wygląda to okropnie. 

Czy dzieci mają taką formę "zabawy"? On sie przy tym cieszy... Czy to raczej nienormalne zachowanie? Probuje też stawac na głowie i robić fikolki... 🤔 Ale tym się tak nie martwię. Proszę o rady... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor ka

jeżeli dziecko nie jest wcześniakiem nie ma potrzeby rehabilitować,z czasem samo przejdzie ,teraz tylko pediatrzy chcą żeby rehabilitantom nabijać kasę i kierują na rehabilitację niepotrzebnie, moje bliźniaki urodzili się w 36 tygodniu i niby też mieli wzmożone napięcie kazała chodzić na rehabilitację, nigdzie nie chodziłam dzisiaj mają 10 lat zdrowi wysportowani chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamama

Maly nie jest wczesniakiem. Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×