Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Nie mogę o Nim zapomnieć:(

Polecane posty

Witam Was,chociaż tu się wyżalę.Rozstałam się z mężczyzną 3 tyg.temu.Bo nie wiedziałam nic,co mysli,czy jestem ujęta w Jego planach.I jednak coś co przyszło mi łatwo,teraz jest bardzo trudno mi się z tym pozbierać:( Kocham Go i jak tu zapomnieć.Chciałam kogoś poznać,teraz wiem,że żaden nie będzie nim.Krytykował mnie często,zaprosił na wspaniałe wakacje,a już w pierwszym dniu ryczeć mi przyszło,tak się zachowywał.Miłość i uczucie jest straszne...wolałabym być z tego wyzuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Ile masz lat jeśli wolno spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kochana,ale co mam mu powiedzieć...Wiele się wydarzyło,on jest zbyt ambitny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Troszkę ma do rzeczy ale nie o tym chciałem pisać, ja rozstałem się z dziewczyną prawie 4 miesiące temu i nie ma dnia abym o niej nie myślał. Kiedy się budzę, podczas dnia, wieczorami, dziś nawet mi się śniła. Codziennie przeżywam to samo, ból i niemoc. Dlatego doskonale Cię rozumiem, wiesz co dzisiaj zrobiłem hehe ... siedziałem w firmie i zobaczyłem brunetkę która z tyłu był do niej podobna, wybiegłem jak wariat, osoba ta weszła do galerii, czyli centrum handlowego, zbiegłem całe piętro myśląc że to Ona aby choć z daleka móc ją zobaczyć, znalazłem ją lecz była to inna osoba, później pomyślałem o tym na spokojnie i byłem załamany ........... 4 miesiące ....... aha i mam 22 lata hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Czasami nie ma powrotu do tego co było :/ trzeba się z tym pogodzić, Ps. je się nie pogodziłem z tym hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
A mam takie pytanie :), kiedy byłaś z Tą osobą .... czy nie miałaś tak że wszystko wydawało Ci się prostsze :) i miałaś więcej energii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak było:)Wszystko bylo prostsze,ale nie było z nim łatwo.Taki choleryk,ale co zrobię jak go kocham?:)Też wiele łez wylałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbbgfbgfgfb
to czemu nie jestescie razem? moze ktos sie wmieszal w wasz zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spartaczyliśmy oboje:( Ja za dużo pozaliłam się tu na forum,on to przeczytał,ale w tej bezradności już się pogubiłam.Nic nie mówił o planach,czy je ma ws.do mnie i to mnie załamało.Odczuwałam,że tak mu wygodnie mieć się z kim spotkać...etc. Jak cofnąć czas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Dla mnie jest nie do pomyślenia aby niewiaście z którą byłem spłynęła choćjedna kropelka łezki po policzku :) Ja w przeciągu dwóch tygodni od jej poznania zmieniłem swoje życie o 180 stopni na lepsze, samochód mieszkanie, dosłownie dwa tygodnie, do tej pory nie wiem jakim cudem to zrobiłem, ale jeżeli byłbym tak nakręcony non stop to uuuuuuuulala :) a jak sobie teraz radzisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
po słowie samochód miało być mieszkanie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,ze tak się poświęciłeś dla kobiety.Ale On jest od Ciebie duzo starszy,miał kobiety i był w związkach,chyba mu się już nie chciało?:(Może mnie tak nie kochał?Czy nie miał uczucia? Ja wiem jedno :NIKT GO TAK NIE KOCHAŁ JAK JA I NIEK NIE KOCHA.Tamte baby były dla korzyści materialnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Teraz totalnie nie mam wizji na przyszłość prócz zawodowej :( i co najgorsze staram sie z tym walczyć w taki sposób że wyzbywam się wszystkich uczuć, staję się totalnie zimny aby nic nie czuć, kiedy w radiu leci jakaś romantyczna piosenka od razu zmieniam na coś ostrego bo już mnie bierze....... i tego właśnie się obawiam lecz taki się staję i to świadomie, zimny bez uczuć aby zapomnieć ....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
I nikt nie pokocha jej tak jak ja kocham :( ja to wiem, po prostu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zadał mi bólu słowami,tego też nie da się zapomnieć:(Ale uczucie jest chyba silniejsze. Jak to Piotrek przeczytasz,to wiedz o tym.I oby Cię ktoś kiedys tak kochał jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Ty może sobie jakoś jeszcze poradzisz, ja na przykład nie wiem co mam zrobić, po prostu nie wiem, codziennie mam smuta w myślach .... jedna księżniczka jedna miłość, od zawsze miałem taka zasadę, teraz została tylko miłość a jeszcze tyle lat życia przede mną :/ boszzzz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
skąd jesteś ? :) ja z Legnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Można by rzec kolokwialnie KU**A M*Ć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a raczej krzyknąć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Ona ale nie mam zielonego pojęcia dlaczego :/, i to mnie najbardziej boli po prostu dostałem pewnego ranka smsa, o cholerka jak sobie przypomnę latałem po domu jak wariat i nie mogłem oddechu złapać ... sądzę że koleżanki jej coś nagadały bo było między nami jak w raju :( ale to juz nie ma znaczenia teraz jestem zimny jak lód a życie jest jak arktyka gdzie nie pójdziesz wszędzie śnieg i lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
A ogólnie to doskonale Cię rozumiem, to jest Uczuciowe Getto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Okej, nie wiem czy sobie poradzisz :/ mission impossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletee
zerwala sms-em?? nie rozmawiales z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dux
Nie, prosiła abym nie przyjeżdżał, uszanowałem to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×