Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa mama24

15 tydzien i lekarz stwierdził płeć... wiarygodne?

Polecane posty

więc ja osobiście nie polecam dr Jacka Schaba z Sosnowca(wtedy usg mi robił w szpitalu nr 2) i powiem , że chętnie bym tam poszła jeszcze raz, gdyby nie ten ... cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taajasne w szoku jestem :) cały mój świat legł w gruzach, bo jedynym celem w moim życiu było strojenie córeczki :D :D :D HAAHHAAAAAA nie, nie piszę pod innymi nickami, bo mam zapisane hasło na stałe, ale jak widać Ty tak :) poparcia szukać też nie muszę, bo widać, że tylko dla Ciebie syn jest tragedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
hej dziewczyny powiedzicie mi, już doświadczone, czy to możliwe żeby lekarz w 14t1d ciąży stwierdził płeć dziecka w usg dopochwowym? dziecko ma w tej chwili 8.3 cm, wiek ciąży to 14t1d no i jak robił to usg, to mówił że główka jest ułożona w górę a pokazał się od dołu i lekarz powiedział ze na 99 procent widzi chłopaka. czy któraś z was znała płeć w tak wczesniej ciąży? czy lekarz raczej może się mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie lekarz
stwierdził, że będziemy mieć chłopca w 14 tyg i 3 dniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
no w sumie lekarz mi tłumaczyl ze takie 2 kulki to genitalia az się zdziwiłam ze powiedział mi tak wcześnie, bo czesto czytam ze kobiety poznaja plec ok 20 tygodnia albo dalej. moja kolezanka jest w 30 i nie wie co bedzie, bo dziecko sie tak ulozylo ze nie szlo zobaczyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
u mnie lekarz - mialam pytac stwierdzil chlopaka i jest faktycznie chlopak? ;p bo czasem jest nma 100 chlopak a okazuje sie ze po urodzeniu sie ma dziurke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie lekarz
jeszcze nie wiem bo jestem w 25 tygodniu ciąży:)ale na kolejnych badaniach usg pokazuje się ciągle chłopczyk:)a ja uważam, że jeśli lekarz jest dobrym specjalistą to rozpozna płeć w takiej ciąży (Tzn. piętnastotygodniowej):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
no tego lekarza akurat bardzo sobie ludzie chwalą. no i posiwecil mi dosc duzo czasu, jak na moje oko te zdjecia ktore dzis dostalam sa wyraźnne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz palikot
u mnie stwizrdzil w 13tyg na usg 3D,ze bedzie synek i jest synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
no to wypada m tylko zdawc sie na opinie lekarza i cekac do rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie lekarz
"chyba wiem co bede miala!!!!!!" ja myślę, że gdyby lekarz nie widział płci to by ci nie powiedział bo po co??żeby za 3 tygodnie zmienić zdanie??bez sensu:)jak powiedział, że chłopak to będzie chłopak:) pomyłki się zdarzają jasne, ale sądzę, że u porządnych lekarzy bardzo rzadko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
Widze ze moj temat sie rozkręcilł,ale Wy dziewczyny jestescie nerwowe. Ja uwierzyłam lekarzowi ze bede miala syna, bo rzewczywiscie jakby "tego" to by nic nie widział, a jednak sie podjął okreslenia.. mojej siostrze lekarz w 12 tyg stwierdzil syna i sie nie pomyslil, tylko mnie zastanawia to ze tydzien wczesniej jak bylam na 4d to inny lekarz mowil ze siusiaka nie widać.. hehe no moze w tydzien sie pojawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w 15tc na 90% powiedziała że będzie córa i teraz na 4d w 21tc zostało to potwierdzone przez innego lekarza. więc druga piposzka bedzie w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co bede miala!!!!!!
no to nic zdaje sie na lekarza :) zalaczylambym zdjecie na kafe, ale nie mam kabla do tekla, nie mam czym zrobic zdjecia bo nawet nie przybywam u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bardziej mozna
mylic sie przy dziewczynce. ale skoro lekarz powiedzial w 14-15 tygodniu ze chlopak to siusiak nie powinien sie schowac do brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xero z kota
Ja na 10000000% byłam pewna, ze dziewczynka a będzie chłopiec :) ale pleć na USG połówkowym sprawdzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×