Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Go艣膰 dyrektore mamunia
Cie jednak wyruchala az milo:D aleksandrta gratuluje zdrowego rozsadku i rescie tez馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kochane da艂y艣cie si臋 nabra膰
panienka zacze艂a od u偶ywanych but贸w, bo to dzia艂a na ludzi tak, 偶e szkoda im takiej matki. By艂o pewne, 偶e pojawi膮 si臋 zaraz oferty innej pomocy i tak si臋 sta艂o. Przesy艂ali ju偶 jej kas臋 na konto i ca艂e zestawy ubranek. To oszustwo w bia艂y dzie艅 i jak ufa膰 ludziom...takie oszustwa trzeba zg艂asza膰 na policje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kochane da艂y艣cie si臋 nabra膰
kto艣 pisa艂, 偶e ma te偶 na allegro profil i kto wie, ale mo偶e te ubranka potem sprzedawa艂a na allegro...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie gadaj 偶e ka偶dy
Nie naci臋艂am si臋, nie b贸j 偶aby. Pisa艂am o tym na pocz膮tku topa, 偶e by艂a dziewczyna kt贸ra prosi艂a o paczk臋 pieluch i co艣 dla dziecka, bo niespodziewanie znalaz艂a si臋 w trudnej sytuacji. Oczywi艣cie kochane kafeterianki zjecha艂y j膮 z g贸ry na d贸艂. Ja i jeszcze jedna osoba wys艂a艂y艣my tej lasce po paczce. Kilka miesi臋cy p贸藕niej odes艂a艂a mi pieni膮dze, znacznie wi臋cej ni偶 mnie ta paczka wynios艂a. Za drugim razem wys艂a艂am dziewczynie ciuchy dla dziecka i mam z ni膮 kontakt do tej pory, wiem jak 偶yje, gdzie mieszka, wys艂a艂a mi zdj臋cia swoich dzieci listownie i namalowan膮 w艂asnor臋cznie laurk臋. w膮tpi臋, 偶eby oszustce si臋 chcia艂o to robi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala niestety
ale profil tej niby co ja odwiedzila,byla zalozony kilka minut po zalozeniu watku:D,i nigdy wiecej ta osoba sie nie pojawila:D nie badz naiwna:D i nastepnym razem nie obrazaj ludzi ktorzy maja troche rozsadku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Teraz dyrektore i wenus
nabrali wody w g臋b臋 :D A tak gorliwie bronili Biednej Mamy :D :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdemaskowac oszustke
dawac tutaj linka nk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala autorka
rowniez twierdzila ze nie widziala ojca dziecka od 3,5 roku,przeczytaj nastepnym razem top do konca zanim zaczniesz obrazac i pluc na myslace i ostrozne osoby

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jeste艣 nie w porz膮dku
No prosz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja pomaga艂am i rownie偶 sie nie nacielam 艂atwo jest nazwac kogos oszustem, wiec trzeba takie rzeczy sprawdzic, upewnic sie ktos moze dzialac w nerwach, w afekcie, zaszczuty kasuje profile, blokuje galerie itd ale moze masz racje, Siostra ja do BiednejMamy napisalam wczoraj, chcialam jej wyslac 艂adne rzeczy z UK, nie odpisala

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uuuu.....
A ona faktycznie z Lodzi jest? Bo juz nic nie wiadomo :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jeste艣 nie w porz膮dku
A jak m贸wi艂am, to si臋 rzuci艂y wszystkie na mnie jak szalone :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sledzilam top dokladnie, ale nie udziela艂am sie, tylko wyslalam BiednejMamie maila z propozycja pomocy nie pouczaj mnie:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jeste艣 nie w porz膮dku
Dlatego, swietne powiedzenie "kto pyta - nie b艂膮dzi" w tym przypadku si臋 sprawdzi艂o! Jak ktos jest uczciwy, to odpowie UCZCIWIE na pytania i nie stosuje wykret贸w.I w艂a艣nie przez takie jak ONA, ktos w faktycznej potrzebie jej nie otrzyma. Oszustka!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala autorka
a ty nastepnym razem powstrzymaj swoje emocje zanim kogos oplujesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no ale co
zamierzacie z tym zrobi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny zoabczcie sobie tu
no teraz to dopiero sie zrobilo ciekawie........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala autorka
Jestes nie w porzadku--dzieki za Twoj racjonalny post馃尰,wielu sie oczy w koncu otworzyly oszustka obrzydliwa:o rzygac sie chce normalnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
napisa艂am juz, ze wole byc oszukana przez 9, niz nie pomoc jednemu potrzebujacemu a wasze posty by艂y tak wulgarne i napastliwe, ze zasluzyly na nagane, bez wzgledu na wszystko mozna wszystko napisac, przekazac, ale jezykiem wywazonym i kulturalnym, a nie od razu klnac, zastraszac i dreczyc ludzi, co do ktorych pewnosci nie macie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ile jej wys艂ali na konto kas
y??????takie oszustwa, bo to jest oszustwo zg艂asza si臋 na Policj臋. Poza tym mam wra偶enie, 偶e ta mam to wcale nie by艂a potrzebuj膮ca. Jak wida膰 internet i wzruszanie innym mam opanowa艂a do b贸lu i na pewno nie jest to jeden raz gdy jej si臋 uda艂o naci膮gn膮膰 wielu ludzi na pomoc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jeste艣 nie w porz膮dku
mi ma艂a, nie m贸wi艂am do Ciebie, wczoraj pyta艂am nasz膮 mame o kilka szczeg贸艂贸w, jak masz ochot臋, to wr贸膰 pare stron wczesniej. mama oczywiscie mnie i innych (kilkukrotnie) zignorowa艂a, co tym bardziej da艂o mi domyslenia. Wi臋kszo艣c jednak os贸b na forum, w tym nasi darczy艅cy mnie zaatakowa艂a, jedynie kilka os贸b trze藕wo mysl膮cych r贸wnie偶 nie da艂y wiary s艂owom autorki. I wysz艂o szyd艂o z wora, Przykre to i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OOOOOooooooooooooo
Nie ma co roztrz膮sa膰 sprawy, dziewczyna i tak si臋 pewnie teraz boi i ju偶 wiecej tak nie post膮pi. Najlepiej zg艂osi膰 temat do usuni臋cia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala autorka
moze ty wolisz,albo cie stac ale wiekszosci nie,a gdy ktos wie i czuje ze to OSZUSTKA co sie jednak sprawdzilo to trzeba to pisac dosadnie pomagac tez trzeba z glowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no ale co
Nie ma co roztrz膮sa膰 sprawy, dziewczyna i tak si臋 pewnie teraz boi i ju偶 wiecej tak nie post膮pi. Najlepiej zg艂osi膰 temat do usuni臋cia. tak po prostu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ile jej wys艂ali na konto kas
poza tym dzi臋ki takim oszustkom osoby, kt贸re naprawd臋 potrzebuj膮 pomocy jej nie dostan膮. Zreszt膮 osoby potrzebuj膮ce w 99% nie korzystaj膮 z internetu, bo nie maj膮 do niego ost臋pu, nie umiej膮 si臋 w nim porusza膰 i nie maj膮 na to czasu. Chyba nadszed艂 czas na ukaranie oszustki, 偶eby by艂 to dobry przyk艂ad dla jej podobnych. Zapewne nasza bohaterka ukartowa艂a to razem z m臋zem czy ch艂opakiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jeste艣 nie w porz膮dku
I ja jej nie obra偶a艂am, kilkukrotnie zapyta艂am i tyle! To 藕le wg Was, tak? To macie teraz Uczciw膮 biedna mam臋. Tak si臋 w艂asnie 偶eruje na ludzkiej naiwno艣ci.Za stara jestem, 偶eby ka偶demu z marszu wierzy膰. Potrzebuj膮cemu nie odm贸wi臋, ale nie naci膮gaczowi. Koniec Kropka!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co prawda to prawda
kochane da艂y艣cie si臋 nabra膰 panienka zacze艂a od u偶ywanych but贸w, bo to dzia艂a na ludzi tak, 偶e szkoda im takiej matki. By艂o pewne, 偶e pojawi膮 si臋 zaraz oferty innej pomocy i tak si臋 sta艂o. Przesy艂ali ju偶 jej kas臋 na konto i ca艂e zestawy ubranek. To oszustwo w bia艂y dzie艅 i jak ufa膰 ludziom...takie oszustwa trzeba zg艂asza膰 na policje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no ale co
Ostra du偶o jej wys艂a艂a艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×