Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość xyz xyz zyx
juz od dawna mam swoja wersje a to wsze głupie pytanie tylko mnie w tej wersji umacnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o na na na
piszcie co bo nudno na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozzwole zeby ten
topik umarl! [pdnosze i czekam na wiecej info o biednej mamie i csalej tej kafeteryjnej aferze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co dla kogo jest tanie
przeciez juz wszystko wiadomo :classic_cool: I z biedna mma i z ostra i z pania aneta :D i z wyludzacze. Gowniarze sie zabawili i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niestety
ty wenus jestes zerem, nie liczysz sie wiec sie nie podniecaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niestety
zero nie jest od uciszania :D zero jest od sluchania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUWYŁUDZIŁAS9
mój boże,no i co ztego że podała przy numerze konta adres w Łodzi,numer konta się liczy,adres może byc zmyslony,więc możliwe że ona mieszka w Warszawie,a ostra jest z warszawy i jeszcze parę osób jej znajomi. Myslcie sobie co chcecie i mówcie co chcecie,nie urodziłam się dziś i ZAWSZE ALE TO ZAWSZE OSOBY KTÓRE ROBIĄ Z SIEBIE SIEROTY,NIEPRAWDOPODOBNIE BIEDNE WYOLBRZYMIAJĄ FAKTY W CELU WYŁUDZENIA KASY.Ja zostałam 1 raz okłamana w taki sposób,ale szybko się wydało.Natomiast moja matka ,moja ciocia notorycznie pomagały takim osobom,które jęczały,stękały,że są chore,że nie mają żadnej rodziny,że mąż je bije,że codziennie mają na obiad tylko cienką zupę albo placki ziemniaczane....cuda niewidy opowiadały-jedna nawet szła się powiesić... i ZAWSZE ALE TO ZAWSZE po jakimś czasie okazywało się że miały spore dochody tylko NAROBIŁY DŁUGÓW bo nie umiały planowac wydatków,nie potrafiły sobie niczego odmówić,kasa przeciekała im przez palce... JESTEM WYCZULONA NA TAKIE OSOBY I WIEM ŻE TO OSZUSTKA NA 100% PONIEWAŻ POSUNĘŁA SIĘ DO KŁAMSTWA ŻE RODZICE JEJ NIE ŻYJĄ.JA SIĘ PYTAM JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM,ŻEBY NABIJAĆ PERFIDNIE W BUTELKĘ OSOBY KTÓRE PROSI SIĘ O POMOC?! no i zawsze ten sam scenariusz:ona się czuje pokrzywdzona za te pomówienia stawia się w roli ofiary i najlepiej żeby wszyscy ją przepraszali KIEDYŚ UMRĄ CI RODZICE I ZOBACZYSZ JAK TO NAPRAWDĘ JEST BYĆ SIEROTĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,/;yghfxgdg
i zawsze jak się odmówi takiej osobie,ona robi się niemiła i pyskuje albo się obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona na maxa
mama jest z Łodzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kurwa dotarłam do końca... ufff :O siedze w robocie i od 8 rano czytam ten topik. Moda na Sukces jest jednak lepsza bo tam syn śpi ze szwagrem, dziadek z babką, a pies z Ridżem, a tutaj tylko dyrektore jara sie serduszkami :O dyrektore a ty to nie czasem stary, dobry Ajrone? :) jak coś to mam twojego sterczącego pena na poczcie niezmiennie od 2007roku :D kurde dobry topik, ale ostatnie 40 stron nudne- za malo zwrotów akcji. jak chcecie odnieść sukces to teraz powinno sie stać coś niezwykłego- np Ostra siostra powinna napisac że przeprasza ale to jej topik, że jest fetyszystką i zboczuchem, i lubi wąchać używane buciki rozmiar 26 ale nie wiedziała jak napisac wprost. no i za dużo pierdolenia pomarańczy- omijałam niektóre bo bezsens. oczywista- jestem Venus z milo, dyrektorem z penisem jarającym sie serduszkami (kiedyś jarały mnie dwukropki i gwiazdki :* ale wyrosłam/em), jestem tez Ostra siostrą i biedną mamą. kurwa niech sie coś dzieje tutaj bo ocipieję w pracy do 16 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg ziewam
ale juz przynudzacie wszyscy juz poszli a nowi dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowi nowi :) bylam tu jak Ty na kupe wołałeś "kaka" :d ale spoko- rozumiem Cię :P ktoś napisał że pogoda ładna- czy to nie czasem biedna mama z Tajlandii? bo u mnie pidźi deszczem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedsas0
a pustaki sobie jaja robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Aneta
witam wlasnie wrocilam juz z parku zaraz wszystko opisze tylko musze odsapnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnilo sie
w koncu cos z ta mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchips;p
Ja tez jestem ciekawa co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
przez ostatni czas ktos caly czas sie pode mnie podszywal. Na ten topik nie zagladalam juz bardzo dlugo mialam swoje sprawy. Niekorzy ludzie mi pomogli i jestem za to bardzo wdzieczna. Pomoc dostalam o jaka prosilam ba nawet wiecej. I dalej juz sobie poradze nic wiecej mi nie trzeba i nikogo nie probuje naciagnac. Ci ktorzy mi pomogli wiedza o wszystkim, a najwiecej widze do powiedzenia ci ktorzy tak naprawde ze mna sie nie kontaktowali i nie kiwneli palcem w mojej sprawie ale osadzac i oczerniac potrafia. Dziekuje za uwage. Moze inni ktorzy potem pisali tutaj w sprawie pomocy chcieli oszukac nie wnikam nie jestem detektywem i mimo dobrych checi nie dojde do prawdy. Wy tez jasnowidzami nie jestescie wiec nie macie pewnosci czy chcialam was oszukac czy nie. Ja wiem ze nie chcialam i nie zmuszalam nikogo do pomocy. Kto chcial to pomogl z wlasnej inicjatywy nie namawialam nikogo do tego. Kto sie zdecydowal na ten krok dziekuje bardzo. Nie mam nic wiecej do powiedzenia w tej sprawie. Pomocy bede szukala jesli zajdzie taka koniecznosc w instytucjach a nie przez forum bo dzieki jakims inteligentom ktosp otrzebujacy nie dostanie pomocy za to otrzyma ja jakis oszust. Moze i ode mnie rozpetalo sie cale to zamieszanie i po moim temacie zaczely powstawac nowe, ale bylam chyba tylko dla nich inspiracja a nie autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrre
po co upujecie? historia zakonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMam2323233
pomozcie ludzie dobrzy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×