Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

afera na macierzynskim z nią była prawie 2 lata temu albo 1,5 pamiętam ją i jej synka wtedy przeglądałyśmy jej konto i oszustwa na innych forach ostrzegałam przed nią ale oczywiście dobre dusze zawsze jej pomagały żeruje na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka tej oszustki
w końcu to nauczka będzie dobra, a potem oczywiście zawiadomić organa ściagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdffdgdfgdfggdfg
ale mnie sie wydaje ze ona nie robi w bambuko, moze nie ma kasy naprawdę :O :O kurwa już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia i maile dostali
i kurwa ciule nie pisac co bedziecie robic , bo wyloczysko teraz top czyta:D robic i nie pierdolic za duzo coby kurwiszon nie znal dnia i godziny jebany w dupe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdffdgdfgdfggdfg
wiecie że zdjecia na nk są nierealistyczne do realnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia i maile dostali
dobra dyrektore odpuszczam🖐️:p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
no dokladnie ,trzeba dzialac szybko a nie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wpiszcie w googgle
jej emaila to może na coś ciekawego jeszcze traficie, po nitce do kłebka. Może telefon jakiś w necie ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją znależć na nk? proponuje żeby podac linka, jako społeczny lincz i przestrogę dla nas, gdybysmy sie znow nacieli na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdffdgdfgdfggdfg
no tak. ludzie idioty wstawiaja zdjecia jak najlepsze żeby sie pochwalic przed wszystkimi :O wiecie jacy sa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Poczekajmy niech się przyzna, bo jeśli to jakimś cudem byłaby pomyłka to lepiej nie zrobić komuś chamstwa. Chociaż ja nie mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no normalnie wchodzisz
w załóż konto i wypełniasz, a jak chcesz fikcyjne to zaznaczasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
tylko musicie jeszcze sobie maila zalozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie jej nk
to nie przestępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby jak pomyłka
blokuje swoje konta na naszej klasie,więc widać to nie pomyłka. trzeba było jej tesciowej napisać co i jak. Poza tym bohaterka już nie pisze, bo wyszło jej oszustwo. inaczej odezwałaby się już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...słuchajcie moge sie spotkac ze wszytskimi zainteresowanymi ...oddac przelewy iw szytsko za paczki dla dziecka tez dziekuje ..Pani Ostrej. Panu dyrektorowi też odeśle spowrotem tylko prosze o wszytskie dane ...chcialam jedna pare bucików odmawialam pienidzy o to wam chodzilo zeby teraz ze mnie zrobic łajdaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mi mala
w ramach linczu i przestrogi wklejcie jej linka do nk a najlepiej dane ktore podala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
żądam teraz przeprosin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowilam ze czyta
:D teraz sie zestrachala w gacie:D bo sie boi ze znajomi sie dowiedza:D KURWISZONIE JEDEN LADNIE TAK LUDZI W CHUJA ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Nie, to nie o to chodzi, po co te bajki że jesteś sama? Przecież można mieć rodzinę i żyć w biedzie to nie wstyd. Myślę że i tak by ci ludzie pomogli... A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostra siostra
ona i tak nie pisze ci prawdy w emailu. Pewnie poda, że ma naprawdę trudną sytuację, a oszukawa was trochę, bo np. ...i tu zrecznie coś wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
Biedna- lepeij bys sie juz przyznala, a nie dalej odstawiasz ten dramat. lepiej juz nie wkurzaj dluzej ludzi bo naprawde bedziesz tego bardzo zalowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... napisała BiednaMamo, nikt nie robi z Ciebie łajdaczki bez powodu, tylko są przesłanki ku temu wytłumacz się z tego, czemu blokowałaś nk, czemu klamałaś w sprawie ojca dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO OSTREJ SIOSTRY, DYRAKTORA i WSZYSTKICH, KTÓRZY POMOGLE AUTORCE POPRZEZ WYSŁANIE JEJ CZEGOKOLWIEK - jesteście wspaniałymi ludźmi !!!! Podziwiam Was bardzo. Zaufałyście, przykro mi strasznie, że autorka okazała się oszustką..... nie zmienia to jednak faktu, czy oszustka, czy nie - Wy jesteście bardzo, bardzo dobrymi ludźmi.... Przyznam, że sama śledzę ten wątek od samego początku i sama po pierwszym wpisie autorki bardzo chciałam jej wpłacić pieniadze, bo niestety syna mam młodszego więc ubranka odpadały..... Jednak ze względu na nie ufnosć, spowodowaną takimi właśnie oszustkami powstrzymałam się i czytałam ten wątek, wchodziłam po kilka razy dziennie.... Do wszystkich, które jej zaufały i coś wpłaciły - błagam, nie zostawcie tej sprawy tak po prostu, tak być nie może, ze tacy oszuści czują się bezkarni..... Ludzie muszą wiedzieć, ze takie oszustwa wychodzą na jaw i autorzy tych oszustw ponoszą konsekwencje. Aliksandra - sama chciałam napisać Ci coś nie miłego na pomarańczowo, ale się powstrzymałam - no i bardzo doberze - miałas nosa. AUTORKA - biedna czy nie biedna mamo - WSTYD !!!! WSTYD mi za takich ludzi !!!! POWINNAŚ PRZEPROSIĆ TUTAJ PUBLICZNIE TYCH, KTÓRYCH OSZUKAŁAŚ !!!! Już pomijam fakt, że powinnaś zwrócić wszystkim wszystko !!!! Tyle w temacie. Mam nadzieję, ze sprawa zakończy się sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego oszukiwalas
ze nie masz kontaktu z ojcem dziecka??????????????????????????? jak mozesz sobie w ryj spojrzec?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×