Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawiedziona steperem__

Czy steper cos daje? Bo mi sie wydaje ze to pic na wode

Polecane posty

Gość Zawiedziona steperem__

Kupilam pelna zapalu, cwicze tydzien po 15 min dziennie i zero efektow. Tylko nie mowcie ze tydzien to nic, bo ja nawet nie czuje zebym miala twardsze miesnie, a przy cwiczeniach z serii 8min na nogi i posladki miesnie mam twarde i widze juz po tygodniu efekty (jestem bardzo szczupla-46kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
jak mogą być jakiekolwiek efekty po tygodniu i w dodatku po marnych 15 min?! a co do 8 min to też ćwiczyłam regularnie i trzeba mieć niezłą wyobraźnię żeby widzieć efekty po kilku dniach- złudzenie albo zakwasy czy opuchnięcie- zwłaszcza jak przed mięśnie były 'nie używane'. napinaj porządnie mięśnie na tym stepperze, bo nieprawidłowo robione ćw to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
15 min?? co najmiej godzina, a nie 15 min :O ćwiczysz pewnie na steperze domowym, a one jak wiadomo są dużo słabszej jakości i póxniej widać efekty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pol godziny to nic sie nie
dzieje... Minimum pol godziny tak pochodz to bedziesz mogla narzekac jak nie zauwazysz efektu. No i nie po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ćwiczyć regularnie i więcej, niż 15 minut... kwadrans to na prawdę mało, zwłaszcza przy tak mało wymagającym ćwiczeniu jak steper ;) zwiększ tempo/czas trwania ćwiczeń, nie poddawaj się a efekty na pewno będą... nie będzie ich tylko wtedy, gdy się poddasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matoa
po -pierwsze jaki masz stepper? ja mam hop -sport skretny kupiony w sport-shop.pl za 230 zł po drugie - cwicze po 30-40 minut 3 razy w tgodniu, 15 muinut to zdecydowanie za malo, praca organizmu i spalanie zaczyna sie po 20 minutach... po tzrecie- ja cwicze na lekkich obrotach i szybko bo chce schudnac...jesli ty jestes szczupla i chcesz sobie troszke miesnie podhodowac cwicz na srednich lub ciezszych po czwarte - w zaleznosci od organizmu efekty bedziesz widziec po miesiacu lub trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jasne,że daje. Tak naprawdę nie jest ważna jakość sprzętu,ale długość treningu. Jeśli będzie się korzystało ze stepera co najmniej pięć razy w tygodniu przez około 45 minut to efekty po miesiącu będą widoczne. No i fajne jest to,że podczas takich ćwiczeń angażowane są wszystkie mięśnie nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba trochę cierpliwości i po jakimś czasie zobaczysz efekty...i faktycznie musisz mieć trochę bardziej intensywne treningi, najlepiej chodzić na steperze przez jakie 30-45 min przynajmniej 3 razy w tygodniu, wtedy na pewno będziesz miała mięśnie bardziej wyrobione i tłuszczyku o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsara blues
no wlasnie ja "jezdze" po 40 minut ale 2 razy w tyhodniu bo wiecej nie mam czasu... ale mam nie z kolumna stepper tylko taki maly na same stopy , kupilam tam gdzie ty cristobela . cwicze na razie miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było gdybyś wygospodarowała sobie więcej czasu. Co najmniej 40 minut dziennie. A najlepiej gdybyś miała godzinkę dziennie trzy razy w tygodniu. wtedy efekty na pewno zobaczysz. No i trzeba cierpliwości. Ty obserwujesz swoje ciało codziennie, więc nie widzisz małych zmian, a one już na pewno są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitkasia_fit
więc tak ja jestem wielką WIELBICIELKA wszelkiego rodzaju stepu:) io nikt NIGDY mi nie wmówi, że ten sprzęt NIC nie daje- nie uwierze:) jestem posiadaczka 3sprzętów począwszy od tego najprostszego (zdjae sie żewłasnie takiego ja Ty posiadasz:)) do takiego bardziej zaawandowanego,miałam mozliwosc również wykorzystania stepu w siłowniach i takiego "z wyzszej pułki" tj.Vacu step Thermline (rówze zazwy sprzetu, zastosowanie to samo, czyli step+ciśnienie+sauna+lasery - REWELACJa ale drogie diabelnie:( ) i tak Twoje "cwiczenia" są NIC nie warte, aby tłuszcz wogóle sie podgrzał i zaczał sapalac musiszciwczycMIN 45-60min przy pulsie ok 125 i w góre:) więc przy Twoim"nakładzie pracy"jest topraktyucznie nie mozliwe, podbnie jest z utworzeenim mieśni min. 45-60' pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona steperem__
Ja chce tylko wyrzezbic pupe i nogi, nie chce spalac tluszczu bo waze 45 kg.... pupe mam galaretowata i plaska i przede wszystkim musze wyrobic tam miesnie zeby byla okraglejsza i twardsza i ladnie wygladala w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj cwiczyc na stepperze ale w podczerwieni (kapsuła termal). albo w podciśnieniu (vacu). Daje rewelacyjne efekty, o wiele szybciej niz na samym stepperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia, czy możesz przybliżyć o co właściwie chodzi? ja też mam zwykły stepper, nie darzę go specjalną sympatią, poza tym potwornie hałasuje po kilkunastu minutach ćwiczeń, co jest zdecydowanie utrudniające dalszą "zabawę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. Ja mam steeper z wbudowanym zegarem .. Ale mniejsza o to. Mój przykład wazylam 80kg ćwiczę na steeperze po 20min dziennie oprócz tego wykonuje brzuszki skłonny i skacze na skakance w sumie wychodzi 60min ćwiczeń. Od piątku do soboty ćwiczę w niedzielę odpoczywam i moje mięśnie. Ćwiczę 1.5 miesiąca i schudłam 7kg. Może i to mało Ale chudne po mailu i widzę jakie są efekty:):) jestem zadowolona. Przed ciazami wazylam 54 kg. Więc długa droga przede mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam orbitrek steper rower stacjonarny twister i platformę wibracyną i najlepszy jest Twister i steper skretny Orbitrek tak przez wszystkich zachwalany u mnie się tak nie sprawdził PO mies cwiczen na orbitreku ziechalo mi jedynie 3 cm Przesiadlam się na twister i steper po 2ch tygodniach 6 cm w doł Rower tez jest super ale taki ktory ma plan treningowy w komputerze i daje niezly wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×