Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radiesteta98

Test, czy para nadaje sie do siebie

Polecane posty

Gość radiesteta98

Jestem radiesteta. Juz kilkakrotnie zwracali sie do mnie pary i ludzie z fotografia partnera(ki) aby sprawdzic czy nadaja sie do siebie. Test wyglada nastepujaco: Oboje klada lewa reke na stol w odleglosci 2-5 cm od siebie. Nad ta przestrzenia trzymam wahadelko. Jezeli jest ruch wahadla w lewo albo tam i z powrotem, to nie nadaja sie do siebie. Jezeli bedzie ruch w prawo to pasuja do siebie. Duza role odgrywa wielkosc kola ktore robi wahadlo, im wieksze tym bardziej do siebie pasuja. Mozna tez robic test z 2 fotografii. Jedna para zignorowala moje ostrzezenie ze sie nie nadaja do siebie. po kilku miesiacach rozesli sie. Nie przyjmuje zadnych zlecen na odleglosc. Nalezy poszukac sobie radiestete w okolicy lub zajac sie samemu wahadlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi radiesteto
co znaczy ze jesli ja chce zeby wahadlo krecilo sie w lewo kreci sie w lewo, jesli w prawo to w prawo i ogolnie nic nie pokazuje bo zawsze sie kreci jak ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta98
Na tym polega problem. trzeba wylaczyc wszystkie mysli i sugestie. Wahadlo ma dac odpowiedz, a nie co ja chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta76
To wypróbowany sposób, aby uniknąć zły związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta98
Radiesteci sa idealistami. Biora tylko pieniadze za poswieczony czas, w stawce robotnika wykwalifikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta98
Sprawdzam zawsze przy zakupach, czy dany towar sie dla mnie nadaje. U innych najczesciej zchorowanych, czy nie ma zyl wodnych w miescach gdzie najczesciej przebywaja. Rowniez sprawdzalem dzialki ktore ludzie zamierzali kupowac, i wiele innych rzeczy, jak przyczyna choroby i optymalna terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z dźwięków
Pierdolnij się tym wahadełkiem w pusty łeb i opisz jaki dźwięk usłyszałeś. Opowiem ci czy to wahadełko nadaje się dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
Mój poprzednik podał do wiadomości, że duchowo znajduje się jeszcze w epoce kamiennej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
A materialnie stoi pod sklepem z wyciągniętą ręką aby dołożyć mu 10 gr. do kupna puszki piwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
Szkoda że tak mało w to wierzy. Byłoby znacznie wiącej szczęśliwych par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
Jest dużo wezwanych a mało wybranych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z dźwięków
Ty piepszony szatanisto śmiesz cytować??? Ogon pod siebie i do diabła zgrabnym truchtem biegiem marsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
Potrzebujesz 10 gr na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z dźwięków
Nie. A gdzie kupujesz piwo piwo po 10 gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiosteta98
Wiem że jesteś prostakiem i nie masz zielonego pojęcia o radiestezji. Zachowujesz się jad dziecko które leży na podłodze i kopie nogami! Może jesteś perfekcyjnym otwieraczem puszki od piwa, ale piwosze piją piwo butelowe ze szklanki lub kufla! A tą resztę na puszkę piwa dostaniesz pod sklepem przez wyciągniętą rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z dźwięków
Machasz tym wahadełkem wydrwigroszu i marzysz o piwie. A idiotów, którzy ci za to machanie zapłacą coraz mniej. A i konkurencja machająca coraz większa - wiadomo: BEZROBOCIE. Weź się za machanie łopatą, a twoje marzenie może się ziści. Chyba że liczysz na to, że jak będziesz gorliwie machał łapami z różnymi przedmiotami to ci diabeł sprzeda piwo po 10 gr. ;) Tylko uważaj żeby ci się ręce nie odkręciły od tego machania. szatanisto natchniony i skomplikowany w swym pojęciu o radiestezji. Swoją drogą - co za menda poszukująca grosza za nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z dźwięków
Z ciekawości: coś dotarło do wahadlaka? A czytające zrozumiały cośkolwieczek? p.s. Naród wydaje się być tępy i zapszały w tępocie swojej. Szczególnie ta ładniejsza połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyznawczyni?
to nie jest powiedziane czy w lewo to tak czy w prawo to inaczej. Na początku trzeba umówić się z wahadełkiem ze np w prawo jak się kręci tzn "tak" a w lewo to "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiosteta98
Masz rację! Ale ja jestem już radiestetą od 15 lat i nie myślę już o swoich początkach, co w lewo a co w prawo. U mnie już idzie automatycznie o tym co pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyznawczyni?
ale weź pod uwage, że tutaj są ludzie co nie mają żadnych początków z radiestezją i trzeba im to łopatologicznie tłumaczyć jak już się "sprzedaje" jakiś "sekret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ale w ogole jakim idiota trzeba byc zeby z takim pytaniem do radiestety isc, tak powiesz parze ze nie pasuja do siebie-to tak ich tymi slowami zaprogramujesz ze jasne ze sie rozejda...poza tym ludzie inteligentni sami wiedza czy do siebie pasuja czy nie...do tego wahadelko nie jest potrzebne....pfff zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta98
Dopasowanie paar, nie ma nic wspolnego z inteligencja, tyle tysiecy sie rozwodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradobradobra
widziałam że wachadełko się poruszało. tylko powiedz naciągaczu KTO albo CO kieruje tym wachadelkiem? Zdajesz sobie sprawę, czyja to sprawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradobradobra
oczywiście powinno być "wahadełko", ale do pustaków trzeba prostacko i z błędami, bo nie rozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta98
Prosze zajrzec do ksiazek, to forum nie jest wykladem o radiestezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wróżę z pierdów
Co kieruje wahadełkiem? Oczywiści pierd szatana. Pierdzi on bezpośrednio w nos wahadlarza. Pierd o określonych właściwościach chemofizycznych (ściśle określone wartości składu, ciśnienia i zawartości siarki) trafia do jego głowy. Jako że mózg takiego magika zajmuje c.a. 10% mózgoczaszki, pierd odbija się w tym pustym łbie wielokrotnie rezonując. Rezonans powoduje drżenie tych krótkich pazernych łapek, i wszystko co w nich trzyma zaczyna wirować. Umiejętność wyłączenia tych resztek rozumu pozwala na losowe wirowanie - raz w prawo - raz w lewo. Ot i cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×