Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kzbvkbdv

Dobry krupnik?? jak ugotowac

Polecane posty

Gość najlepiej z ...
na wywarze mięsno-włoszczyznowym, najlepiej z suszonymi grzybami (+ewentualnie dla wzmocnienia aromatu kostka grzybowa Knorr.Winiary) i z dobrą kiełbasą - polecam kiełbasę gospodarza z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie pyszny krupnik
:p Gotuję mięso, może być wieprzowe lub z kurczaka np filet (tak, żeby można go było rozdrobnić później do zupy, wtedy jest najlepsza), dodaję marchewkę, pietruszkę i malutki kawałek selera. Dodaję przyprawy, liść laurowy, pieprz sól, 2 ziarenka ziela, mage i wegetę (jak nie używasz wegety to zdrowiej dla Ciebie :p). Jak mięso i warzywa to mięso wyciągam, rozdrabniam i wrzucam do zupy, dodaję kaszy i gotuję jakieś 5 min, następnie zabielam śmietaną z mąką i gotowe :) Krupnik uwielbiam i dobrze mi wychodzi, wszystkim zawsze smakuje. Na żeberkach też gotowałam i był dobry ale jednak wolę bardziej "delikatne" mięso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska________
alez zobilas mi smaka na krupnika, na pewno niedlugo ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ugotowalam
czasem miksuje krupnik wtedy powstaje taki krupnik-krem...pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dobry krupnik to gotowany na skrzydełkach i żołądkach drobiowych ;) Robię wywar mięso -warzywny (mięso jak wyżej),warzywa to marchew,pietruszka,seler pokrojone wszystko w kostkę.Do tego przyprawy-pieprz ziarnisty,ziele angielskie i liść laurowy.Pod koniec gotowania dodaje kaszę jeczmienną,doprawiam do smaku solą,ewentualnie pieprzem.Wrzucam pokrojony koperek i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×