Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstłaSiostła

Ale dzisiaj zajefajna pogoda :)

Polecane posty

Dawaj na "..." trzy kropki oznaczają link który podałam wcześniej. Oni chcą na osobności sobie popisać... są nie życzliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty szukasz sobie przydupasa Odpowiedź brzmi: Niepotrzebuje przydupasa ale ty tak bo w realu nikogo nie znajdziesz Nikt z Tobą szmato nie chce pisać? Odpowiedź brzmi: nie bądź taka do przodu, bo napewno więcej ludzi mnie tu lubi od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym to naprawdę się nudzi, ja nie wiem czy ktoś niema lepszych rzeczy do roboty niz wkurzać innych, choć mysle że OstraSiostra nie bierze tego do siebie, bo to nawet wkurzające nie jest tylko śmiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia , dziecko nie będę się z Tobą licytowała Podróbo chójowa, powtarzasz się - w wymyśleniu nicka sie nie wysiliłaś to chociaż popracuj nad "ripostami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatkało? Lubisz laski, któłe się puszczają nie znając nawet imion facetów którym wypinają dupe? Ona napewno taka jest? Hahahaaa Lubisz zloty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i z kim robi to jej sprawa. Jest singlem i nie musi się przed nikim tłumaczyć. Zwłąszcza przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OstraSiostra a czy jesteś wogóle na tyle inteligentna żeby wiedzieć co oznacza ten nick??? bo napewno nie moje imie. Za to twój oznacza tępą żyletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyśliłam się dresiaż że ostra jest singlem bo ludzie którzy są z drugim człowiekiem się tak niezachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×