Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xosweetgirlxoxo

Dobieranie pod wzgledem statusu materialnego

Polecane posty

Gość xosweetgirlxoxo

Nie zauwazyliscie pewnego schematu? Czy nie jest tak, ze chlopak zazwyczaj jest bogatszy od wybranki? A moze zazwyczaj z tej samej polki sie dobieraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent Seksuologii z PO
mężczyzna musi mieć dom i stałą pracę. bez pracy, ani rusz. a jak praca za małe pieniądze to się pracowac nie opłaca i należy ją rzucić, bo szkoda czasu i nerwów. lepiej książki z biblioteki poczytać w wakacje, niż ić do pracy na wyzysk za pieniądze najniższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×