Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co ja mam myslec?

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość i co ja mam myslec?

Poznalam faceta, spotykalismy sie w kazdy weekend przez ponad miesiac (mieszkamy w innych miastach). Poznalam jego najblizszych przyjaciol, ktorzy traktuja mnie juz jak 'swoja'. Jest o mnie zazdrosny kiedy rozmawiam z innym facetem, jest zazdrosny o kolegow, ktorzy chcieliby sie ze mna umowic. Powtarza mi caly czas, ze sie zauroczyl mna i ze mnie uwielbia. Kiedy sie widzimy usmiech z jego twarzy nie znika, jest przeszczesliwy. Ponad 3 lata temu zdradzila go dziewczyna, przez co nienawidzi dziewczyn - jak stwierdzil. Poprosil mnie zebym mu dala czas. Chcialby byc w zwiazku ze mna, ale swoim zachowaniem by mnie ranil. Potrzebuje czasu by znalezc spokoj wewnetrzny i wtedy mozemy sprobowac. Nie okreslil ile czasu potrzebuje, choc zapewnia, ze niedlugo sie znowu zobaczymy, jestesmy caly czas w kontakcie, ale sie nie widujemy. Sama nie wiem co myslec, jak to wszystko wyglada z boku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijammmm
MSN - Regres, to jest komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
"Nienawidzi dziewczyn, bo dziewczyna go zdradziła" - on jakiś pojeb*** jest?? To, że znalazła się jakaś dziwka, to oznacza od razu, ze każda taka jest?? Jest zazdrosny, jak rozmawiasz z innymi facetami. Jasne, najlepiej niech Cię zamknie gdzieś i nie pozwoli Ci się z nikim widywać. Trafiłaś na psychola, całkiem poważnie. Może to głupie, ale nigdy nie oglądałaś filmów opartych na faktach? Facet zawsze jest przeszczęśliwy, jak widzi dziewczynę, najpierw lekka zazdrość, a potem się zaczyna... RZUĆ GO W CHOLERĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię...
Trudna sprawa, skoro jesteś zaraz po niej. Te najczęściej są w celach leczniczych, a potem odchodzą wyleczeni. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię...
Skoro z tamtymi nie próbował, to znaczy, ze jesteś jednak po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię...
Taaaa ... mój już zaczął z inną, a też mnie prosi, abym całkowicie nie odchodziła... Chyba jeszcze chce, abym trzymała go za rękę.. :O Co prawda tak go leczyłam, że sama się zblokowałam... a inna to wykorzystała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię...
Moja dziwna znajomość trwała 4 lata. Jego wyleczyłam, a sama się zblokowałam i teraz cierpię ... czysty zysk... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię...
Aczkolwiek każda dziwna sytuacja może inny mieć przebieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ciebie to męczy to powiedz że tego czasu mu już nie możesz dać i nie będziesz na niego czekała. facet niedojrzały emocjonalnie to najgorsze co może być. nie czekaj na niego bo możesz się nie doczekać. Może jeśli mu powiesz że nie będziesz czekała to go to otrzeźwi i zrozumie czego chce. a jeśli nie - to znaczy że i tak nie byłby z tobą. albo służyłabyś tylko za plaster na rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×