Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość life is too short

Nikogo już nie znajdę - to jedyna pewna rzecz w moim zyciu

Polecane posty

Gość Blady Stefan
napisz jej że masz rower. Bo chyba masz? rower każdy ma :( A jak wasza znajomość przetrwa zimę to do niej na tym rowerze przyjedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
Zdjęcia nie pokaże bo jak pokaże to pójdzie w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
a teraz tak powazniej, byc moze masz jakas forme depresji. izolacja od swiata i ludzi nie jest normalnym zachowaniem. sprobuj sobie pomoc i skonsultuj sie z kims kompetentnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
ja też to chyba mam:( ..." z nudów" mogę z Tobą pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
boję się trochę:) mam podać maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
Powiem wam dlaczego odciąłem się od ludzi. Na studiach nie zdałem jednego roku. Musiałem czekać rok i powtarzać. Na roku była dziewczyna , która mi się podobała ale nie zdążyłem jej bliżej poznać. Przez te studia zrozumiałem , że jestem nic nie wart. Przestałem zwracać uwagę na kobiety. Zacząłem się izolować i tak dotrwałem aż do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
nie gryze - powaznie, nie wiem czy bede umiala Ci pomoc, ale podaj. To nie tak. Bylam na studiach. Na pierwszym roku w czercu oblalam chemie organiczna. Swiat mi sie wtedy zawalil. Nie wiem czy bylam silniejsza psychicznie jak Ty, ale nie poddalam sie. Oczywiscie moje zycie potoczylo sie zupelnie inaczej niz chcialam i wielokrotnie mialam momenty zwatpienia. Izolacja to straszny stwor. Wiedzac o tym mozemy jej unikac, dla siebie samych, bo przeciez czlowiek to jednostka stadna.Najlepiej zyjemy wsrod ludzi.Zgodnie z nasza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
jak to nie jesteś nic wart?!? Ukonczyłes studia, zapewne masz jakąś pracę, robisz coś pożytecznego dla ogółu spoleczeństwa i to się liczy A na kobietę Tojego życia przyjdzie jeszcze czas, dzisiaj wielu młodych ludzi wiąze sie w późniejszym wieku realizując się najpierw zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
Studiowałem budownictwo - to był mój wymarzony kierunek , tylko jednak ciężki dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
podobno to co ciezko przychodzi jest wiecej warte ;) zawsze trzeba dazyc do spelnienia swoich pragnien i marzen. Bywa, ze jest to trudniejsze niz kapitulacja, ale poki zyjemy... wszystko jest mozliwe :) czy teraz czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
Ja tak naprawdę nigdy nikogo nie kochałem. Przez moją izolację straciłem najlepsze lata , aby zdobyć doświadczenie w związkach. Tego nie da się już nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież samotność ma wiele plusów, musisz na nie kłaść nacisk i wtedy nie będziesz nieszczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
najlepsze lata to te ktore maja nadejsc - trzeba wychodzic z takiego zalozenia :) co do samotnosci to sie zgodze, jest to wedrowka ku samemu sobie, ale tutaj mowa o niezdrowej izolacji trwajacej 6 lat i wyniszczajacej wszelakie relacje miedzyludzkie. Takie osamotnienie nie buduje czlowieka, raczej go pograza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za maruda:O.Ja mam znacznie więcej niż 28 lat i tyle nie marudzę:P.A jak się postarasz to znajdziesz:P.Tylko najpierw musisz miać kasę na kartoteki:P.Jak to załatwisz to pomogę:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
Idę spać. Szkoda tutaj pisać o sobie i jeszcze bardziej się pogrążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
ok. przespij sie, zycze Ci spokojnej nocy a jutro pomysl o kims kompetentnym, naprawde, sprobuj chociaz raz, sprobuj pogadac z psychologiem. Bedzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
"z nudów", to co z tym mailem? Moge poda, ale tylko pod warunkiem że jesteś wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudow ale numerrr
jasne, moje slowa niczego nie zmienia, bo nie jestem psychologiem a naprawde wydaje mi sie, ze chlopak ma jakies problemy, ktorych bym nie bagatelizowala. blady stefan - nie wiem do czego potrzebna Ci moja wolnosc, przeciez chciales tylko porozmawiac :P ale tak jestem wolna. o czym chcesz pogadac? zaloze sie, ze nie o religii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.H.O.O.Q
" [zgłoś do usunięcia] korjonos Niby każda dziewczyna ma inny gust, ale jednak każda jakis ma. I dlatego nie mamy szans." jejka, naprawde mnie rozsmieszyłeś! uwielbiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×