Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InnaKasha.

Wstydliwosc, blokada.

Polecane posty

Gość InnaKasha.

Witam Mam 19 lat i pisze tu poniewaz mam pewien problem ktory przeszkadza mi i w pewnym stopniu mojemu chlopakowi. Wiec problem dotyczy mojej wstydliwosci, niesmialosci. Bardzo sie kochamy, jestesmy ze soba 8 miesiecyale jeszcze do niczego nie doszlo. Jestem dziewicą a on prawiczkiem. Poznalismy sie na studiach i wiem ze to on jest tym jedynym. A teraz napisze o co tak naprawde chodzi wiec jestemy juz troche czasu razem i chcielibysmy juz wspolzyc sexualnie.Wstzystko pieknie, ladnie jest są pocalunki, dotyk ale gdy tylko on chce czegos wiecej czyli np. Wklada mi reke pod bluzke lub rozpina spodnie i wklada reke to ze mna cos nie tak sie dzieje. Dostaje jakies blokady i nagle mowie ,, Przestan " widze ze Go to wku*** bo mnie tak samo. To jest w mojej psychice ze nie moge sie przelamac, mam jakąś blokade. Rozmawiam z nim na temat sexu normalnie mowie mu ze chce juz tego on takze ale gdy on zaczyna gre wstepna i chce zaczac mnie dotykac po miejscach intymnych to Przerywam mu i koniec wszystkiego, Siadamy i tylko gadamy. Mowil mi ze meczy go to ze chcialby tez zebym nie wstydzila sie niczego tylko tu nie chodzi chyba o wstyd ?. Sama nie wiem co mam zrobic. Bardzo chcę się przełamac i go zaskoczyc niesamowicie i stracic z nim dziewictwo. Proszę was o jakąś rade. Ps. Nie bylam molestowana, nie wstydzę się swojego ciala, i jako dziewczyna jestem bardzo atrakcyjna i pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz za duże poczucie swojej wartości Uważasz że ciało jest tylko twoje i nikt więcej nie może nim zajmować nawet ukochany chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaKasha.
Moze i racja ale chcialabym zeby on mnie dotykal zeby bylo duzo romantyzmu. Ale mam straszną blokade I CO MAM Z TYM ZROBIC ? Co radzicie na poczatek ? jak to ,, wyleczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×