Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona :)

Fotograf / kamerzysta Krakow i okolice

Polecane posty

Gość gość
rewelacyjne zdjęcia robi Pani Dominika Tatoń z firmy Domi-Foto, najważniejsze jest to ze wkłada serce w to co robi widać w tym nutę artystyczną nie tylko czysta dokumentacja wydarzenia, po prostu pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wszystkim Warsztat Spojrzeń. Zdjęcia wykonane prez Marysię z Warsztatu na pewno Was zachwycą, ponieważ oddają prawdziwe emocje, pokazują bliskość i miłość. Więcej o Warsztacie Spojrzeń umieściłam w swoim ostatnim wpisie na blogu ślubnym: weselemi(kropka)blogspot(kropka)com/2016/12/zdjecia-slubne-najlepsza-pamiatka-po(kropka)html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natall
Zdecydowanie odradzam weddingpassion vel mentelstudio. Panowie w komunikacji i w uchwyceniu momentów delikatnie mówiąc nienajlepsi. Dwóch operatorów kamery nie zdążyło ująć przyjazdu młodego pod hotel, podjazdu pod kościół, wejścia młodych na salę, przywitanie chlebem i solą jest nagrane w taki sposób, że albo widać plecy rodziców albo rodziców z boku, brak wyjścia młodych do pierwszego tańca, pierwszy taniec nie nagrany od pierwszych sekund, z całego wesela panowie zdążyli nagrać max 15 piosenek, gdy poprosiłam o piosenki na których faktycznie coś się działo to Panowie nie mieli oczywiście nagranych, podejrzewam że nagrali ze trzy razy po pół godziny a później tylko odpoczynek. W Kościele mieliśmy piękną scholę oczywiście Panowie nie nagrywają śpiewu w Kościele, to ja nie wiem co oni nagrywają. Po kilka razy Pan przesyłał mi przez internet materiał do podglądnięcia tłumacząc, że to dla mnie bardzo wielka przysługa z jego strony. Tylko, że wyglądało to tak jak bym miała za niego odrabiać pracę korektora bo w kościele najpierw głos rozchodził się z obrazem podczas przysięgi, potem podczas kazania, i w efekcie za każdym razem musiałam sprawdzać czy gdzieś w którymś momencie tym razem coś znów nie schrzanione, oczywiście Pan z wielkim poczuciem humoru twierdził że nawet w TV takie sytuacje mają miejsce. W kościele kilka razy Pan wklejał jedno i to samo ujęcie. Podczas czytań podłożył ujęcie jak śpiewam.... Podczas życzeń księdza na wesoło podłożono widok gości jak mówią jakąś modlitwę, gdzie wówczas wszyscy się śmiali i bili brawo, prosiłam o zmianę to oczywiście się nie dało. Głos w Kościele mega niewyraźny. Musiałam panu wskazywać że w tej i tej minucie kamera mu uciekła na ścianę (potknął się albo coś), że tu należy przyciąć, tu wyciąć. Kamery tak współpracowały ze sobą, że przy błogosławieństwie na jednej kamerze widać drugą kamerę - profesjonaliści. Poprosiłam aby Pan poprzeplatał tańce ujęciami z dwóch kamer i otrzymałam to o co prosiłam tylko że z jednej kamery obraz był całkowicie inny niż z drugiej (inne barwy, jakość). Później Pan mi oświadczył że mógł to poprawić, a to przepraszam bardzo profesjonalista na swoim profesjonalnym sprzęcie nie widzi od razu, że taka jest różnica między jedną kamera a drugą, to takie rzeczy trzeba mu mówić??? Poprosiłam aby na filmie zamieścił Pan całość zabawy z oczepin, bo w międzyczasie dokonywał zmian wyciął też kawałek wspomnianej zabawy i chciał mi wmówić, że tylko tyle ma, że pewno była zmiana karty, kiedy w pierwszej przesłanej przez niego wersji była całość. Pan nawet nie sprawdził, nawet nie chce wiedzieć ile rzeczy jednak Pan miał a wolał powiedzieć że nie ma albo nie da się. Poprosiłam zatem o całość materiału, żeby sobie posklejać ten filmik jak należy, jednak oczywiście nie robią takich rzeczy, może obawiał się że wszystko o co prosiłam jednak było nagrane tylko Panu się nie chciało, nie wspomnę że na odpowiedź odnośnie kolejnych poprawek musiałam czekać po dwa tygodnie nawet do miesiąca... W rzeczywistośc***an oddał film po upływie pół roku... Zdecydowanie odradzam, zaoszczędźcie sobie nerwów i czasu. Na szczęście na całym weselu tylko oni byli niewypałem, było ich dwóch a tłumaczyli się że za szybko wszystko się działo i my z nimi nie współpracowaliśmy, przy czym fotografa mieliśmy tylko jednego i zdążył że wszystkim. Dużo więcej widzę co się działo w tym dniu ze zdjęć niż z filmu kręconego przez dwóch gości. A i oddali nam filmik na pendrivie - chcieliśmy tak, ale chcieliśmy go w jednym kawałku a nie pociętego na przygotowania, kościół, plener, wesele, teledysk. Zwykły pendrive bez żadnego pudełeczka opakowania z pociętym materiałem - żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek222
My wybraliśmy w końcu http://www.teledysk-slubny.pl/ i nie żałujemy - wszystko bardzo profesjonalnie i co najważniejsze dla nas dyskretnie sfilmowane. Film dobrze sie ogląda, ma idealną długość i są najważniejsze momenty z tego dnia.Jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza że samo wesele tak szybko nam mineło - a na filmie są zachowane piękne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqe79
Uważam że warto wybrać fotografa jak i kamerzystę, którzy mają spore doświadczenie a ich prace są na wysokim poziomie. Osobiście mogłabym polecić Panów ze "Studia Magic" http://pamiatkaslubna.com/ . Zobaczcie jak śliczne zdjęcia i filmy robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybrać studio fotograficzne pod konkretny typ zdjęć. Nie wszystkie specjalizują się we wszystkim. To ważne, aby o tym pamiętać. Ja w Krakowie mam swoje ulubione miejsce, któremu zlecam większość zadań, bo wiem, że zrobią to dobrze tj. http://www.studio906.pl/ warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę www.szadafotografia.pl również często fotografuje w Krakowie i okolicy. Przez formularz na stronie możesz napisać do mnie i zapytać o dostępność terminu Waszego ślubu. Znajdziesz mnie również na fb i instagramie : szada fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henri394
Nie kierujcie się jedynie ceną usług fotograficznych. Zdarza się,że ktoś postanowi nieco przycebulić, zdecyduje się na kogoś kto kilka razy miał w rękach aparat i potem narzeka na to, że zdjęcia nie takie jakie sobie wyobrażał ;) Jeśli miałabym kogoś polecić to będzie to ta para: http://www.lasonfotografia.pl/12,fotografia-slubna Na stronie jest ich portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotografa, który był u mnie na ślubie i polecam, to Krzysztof Siwirski w Black Wolf Studio, tutaj są jego prace http://www.blackwolfstudio.pl/gallery/fotografia-slubna/ Bardzo fajny facet, miły, wszystko ogarnął na weselu. Otrzymaliśmy od niego 350 wyselekcjonowanych zdjęć obrobionych w programie graficznym oraz piękny album i wydrukowane zdjęcia. Jego region, to w zasadzie cała Polska, więc nie ma problemu z dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda94
Ja polecam Pawła - www.pawelbieda.pl Mega profesjonalne podejście, świetne zdjęcia i nie kosztuje 5 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iana Piskivets jest świetnym fotografem a wykonane zdjęcia są bardzo profesjonalne http://www.iana-photo.com/ Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan z grupy Morikai. Co prawda tylko fotografuje, nie kręci nic, ale jako gość do robienia fotek jest bardzo dobrym specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fotografów polecam Jerzego Kleszcza, wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.morikai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy Kleszcz - od sportów po wesela, największy profesjonalista z małopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jest kilka firm, które robią ładne rzeczy, mnie osobiście podobają się filmy invertstudio.pl - mają w sobie coś innego, coś co mnie zachwyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kamerzystów z Krakowa to ze swojej strony polecam młode małżeństwo "Filmowe Love": https://www.filmowelove.pl Fotografa polecam pana Malca z Ronda Mogilskiego. Taki zestaw gwarantuje super pamiątkę ze ślubu i wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomity fotogaraf, który potrafi robić cuda i zatrzymać w kadrze niepowtarzalne chwile to Pan Jerzy współpracujący z grupą Morikai. I przy okazji można załatwic sobie zespół i fotografa na wesele. Kontakt można znaleźć na stronie https://morikai.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sdron

Cześć, 
 
Widzę , że poszukujecie fotografa na wesele. Tak się składa , że realizujemy pamiątki ślubne w postaci filmu i fotografii z dronem w gratisie. Sprawdź nasze realizacje.  Przygotowaliśmy także ebooka na temat organizacji wesela. Znajdziesz tu wskazówki na ten temat. Podsyłam Ci link bezpośrednio do niego.  
 
https://sdron.pl/poradnik-weselny/
www.facebook.pl/fsdron 
690-050-049

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×