Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patunii

Sklep papierniczy

Polecane posty

Gość Patunii

Witam wszystkich. A więc dostałam z UE środki na podjęcie działalności gospodarczej . Dostałam 18 271 zł otwieram sklep papierniczy co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiadanie
nie wiem, u mnie w miescie jest papierniczy i są juz kilka lat jeden to nawet odkad pamietam czyli z 10lat lekko, jakby im zle bylo to by zlikwidowali a w twoim miescie sa jakies papiernicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
tam gdzie ja chcę otworzyć sklep są 3 sklepy papiernicze ale ja do sklepu papierniczego będe jeszcze miała usługi : ksero, fax, bindowanie , laminowanie. Miasto ma gdzieś około 20 tys mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiadanie
nie wiem, okaże się w praktyce, ja chce optworzyć transportowy kiedys nie było do tego dotacji a teraz słyszałam że weszło muszę iśc się własnie zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
Transportowy sklep papierniczy ?? a jak dostałam juz pieniądze na konto to co taraz musze zrobic/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiadanie
nie transportowo-papierniczy tylko zwykly transportowy, jak co załóż sklep :P musisz im pokazac wszystkie faktury itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
no ale najpierw muszę zarejstrowac firmę tak ?? i pozniej do izby skarbowej , Zus ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie znam sie
na tym wszystkim :D dziwne ze dostalas kase nie wiedzac nic, bo musialas dać biznes plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
no nikt mi nie wytłumaczuł co i jak. ale dlatego kogoś proszę kto sie na tym zna żeby mi to wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony_23
dziwie sie, że nic nie wiesz, a przyznali ci środki śmiech na sali, najpierw to ciebie powinni wysłac na szkolenia, w takiej małej miejscowości to raczej nie wypali, szczególnie, że są już 3 sklepy. Czasami w większych miejscowościach jest 1-2 papiernicze. Ciekawe na co przeznaczysz te środki bo oczywiście wiesz, z nie możesz na towar ? ksero, mebelki, komputer i co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
u mnie w urzędzie jest tak że mogę przeznaczyć 40 % kwoty jakiej dostalam na towar czyli jaks dostałam 18 tys to 7-8 tys mogę przeznaczyć na towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
a ja mam nadzieję że wypali ten sklep ponieważ to miasteczko tętni zyciem , wszędzie ludzi jest pełno. Zobaczcie ile jest sklepów odzieżowych i każdy sie utrzymuje. Trzeba od czegoś zacząć bo ciężko z pracą w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej patunia powiedz co zrobiłaś ze dostałaś te pieniażki ja mam zamiar sie starac o taka dotacje a kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac... jak mozesz to napisz na maila wiki_ok@interia.pl z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunii
a więc trzeba się zgłosić do powiatowego Urzędu Pracy i tam powiedzieć że chcesz wniosek do wypełnienia o przyznanie dotacji z unii Europejskiej na działalność gospodarczą. Jak już dostaniesz ten wniosek to wszystko wypełniasz piszesz taki mały Biznes plan , wypełniony wniosek zanosisz do Powiatowego Urzędu Pracy i czekasz na decyzję 30 dni czy przyznają Ci pieniążki na Twoją działalność godpodarczą. Jeśli tak to póżniej rejstrujesz firmę i robisz wszystkie zakupy jakie sa Ci potrzebne w firmie. ja dziś już byłam w Gminie i zarejstrowałam mój sklepik :) a co chcesz otwierac?? Jak masz jaszcze jakieś pytanie to zadawaj chętnie Ci odpowiem :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik_ok@interia.pl
jak mozesz to odezwij sie na maila chetnie pogadam wiki wiki_ok@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remik11
Ja mieszkam w Dzierżoniowie w którym jest oko 40 tys. mieszkańców. Są 2 księgarnie („Muza i „Nova) w rynku i 1 sklep papierniczy( „Ryza) ,ale o tym papierniczy wie około 15% mieszkańców Dzierżoniowa ,bo ten sklep został otwarty w miejscy gdzie był magazyny DIORY czyli w jednym wielkim labiryncie bardzo trudno tam dotrzeć a w całym mieście jest 5 transparentów. Dlatego postanowiłem że otworzę tę księgarnie na ul. Świdnickiej lub na os. Różanym lub Na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Złotej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Wałbrzychu sa dwa papiernicze, jeden na piaskowej górze, a drugi to nie wiem dokładnie gdzie. Mają swoją stronę i można zamawiać artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał09
A może coś ze sklepem internetowym? Mam znajomych, którzy ostatnio np. planują przerzucić się na sprzedaż online dla firm. Link to chyba tesko.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mapan.sklep.pl - sklep papierniczy + sklep online + transport w Krakowie i okolicach gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sklep papierniczy musi być odpowiednio wyposażony. Mogę polecić ci hurtownię papierniczą www.papercast.pl Mają dużo produktów związanych z papierem ozdobnym. Znajdziecie u nich koperty ozdobne, papiery kolorowe ale też zwykłe kartki do druku cyfrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie www.beradex.pl, to dobry sklep z art. Biurowymi po bardzo przystępnych cenach. Warto się rozejrzeć po ich ofercie, może coś wam przypadnie do gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że w tym sklepie papierniczym naprawdę bardzo dobrze można wyposażyć biuro, czy też kupić rzeczy niezbędne do szkoły, polecam http://kapryskoniecpol.pl/ bardzo dobry asortyment, no i jeszcze lepsze ceny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie wygląda oferta przygotowana w sklepie Biurwa  Nie mam jakiegoś szczególnie dużego zapotrzebowania na artykuły biurowe, ale zawsze jak coś u nich zamawiałem to przesyłka była rzeczywiście szybko sprawnie i artykuły dobrej jakości. Mają w sprzedaży wiele produktów więc pewnie każdy coś będzie w stanie dla siebie wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×