Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suche piety

Suche pięty...jak zaradzic????

Polecane posty

Gość suche piety

mam strasznie suche piety, jak nie posmaruje przez 2 dni kremem to na 3 sa az biale, strasznie przesuszone, skora az luszczy, wydaje mi sie ze brakuje mi jakiejs witaminy, jak smaruje codziennie to sa ok, az dziwie sie ze moga byc takie suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjajajajaj
mi to w lecie strasznie pekaly, a teraz na szczescie przynajmniej pod tym wzgledem jest lepiej- chociaz codziennie musze smarowac piety kremem bo inaczej sa szorstkie i nieladnie wygladaja tez nie amm pomyslu co juz robic zeby przez dluzszy czas bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki problem. Kiedyś słyszałam, że to brak witamin A,E,D. Łykam tran. Piłuję stopy specjalną tarką. W Rossmanie kupiłam balsam z kamforą i eukaliptusem. Smaruję po każdym myciu, a przed snem szczególnie grubo i skarpetki zakładam. Kończę drugą tubkę i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem tak: najpierw zrób sobie gorącą kąpiel, wymocz dobrze nogi, potem nałóż na nie miód, po ok 30min dołóż do niego sól lub cukier - zrób peeling. Następnie nasmaruj stopy grubo olejkiem rycynowym, załóż grube skarpety i zostaw na noc :) taka kuracja ok 2-3 razy w tygodniu powinna pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję, żebyś zajrzała na aanatural.pl, kosmetyki Merino bardzo dobrze się sprawdziły, przy problemach mojej kuzynki z plamami i problemami na rękach. Nie mogła zmywać i prać ręcznie, i miała bardzo wysuszone ręce. W opisie jest o tym, że działa też na suche, pękające pięty. Skoro pomogło mojej kuzynce, może pomoże i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkkaaa
ja stosuje parafine i nie mam tak suchych pięte. najpierw ladnie mocze w wanience pozniej sobie tre tarka metalowa i ścinakiem do skóry z F3 systems z donegala, odsuwam skorki, troszke przypiluje i wtedy daje duzo duzo parafiny zakrywam woreczkiem i ide spac :) moje nozki sa mega mieciutkie i gladkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
słyszałam ze krem do stóp school i te norweskie bardzo pomagają. oprócz tego mocz stopy w gorącej wodzie (dolewajac ciepłej gdy zaczyna stygnąć) z solą. Potem peeling tarką lub pumeksem, smarowanie kremem i grube skarpetki. Mozesz tez zarzywac witamine E, A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz to pisałam w innym poscie: Też miałam taki problem, ale znalazłam idealne rozwiązanie, teraz moje pięty wyglądają jak pięty dziecka Stosuję Masło Shea firmy Ambrozja. Jest rewelacyjne i naprawdę się sprawdza. Masło ma to do siebie że jest strasznie nawilżające. Ale oczywiście działa jeżeli się tego dopilnuje. Ja zrobiłam sobie taką kurację przed wakacjami, smarowałam pięty przynajmniej raz dziennie, najlepiej na noc, czasami spałam w skarpetkach . Do tego co jakiś czas robić sobie takie kąpiele: do miski z ciepłą wodą dodać łyżkę masła i pomoczyć stopy, na koniec delikatnie pumeksem. Rewelacja - naprawdę działa. A tu jest strona na której znalazłam to masło: http://ambrozja.co/?8 ,maslo-shea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
zamówiłam już ten krem maxulg zobaczymy czy będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNuLa252
ja stosuje natomiast i polecam krem z neturogeny, jest bardzo fajny, a jeśli chodzi o akcesoria do pedicure to tylko F3 systems z donegala, sa bardzo bezpieczne i łatwe w użyciu.polecam http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoonooratkaa
ja tez mam gadżety z Donegala :) są bardzo fajne, najbardziej lubie tarke ceramiczna dwufunkcyjna z serii F3 systems jest rewelka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Mój mąż jest najlepszy bo ma strasznie suche stopy, pięty, nie dba o nie a jak go namawiałam na wizytę to nie chciał pójść, w końcu prawie siłą zaciągnęłam go do Instytuttu Podologicznego w Rzeszowie tam wyleczyli go z problemu i teraz ciągle chciałby tam chodzić, stwierdził, że to w sumie miłe i przyjemne i już nie dziwi się mi jak chodzę na pedicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×