Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kikaa25

Powiedziałam mu że go kocham a on milczy...

Polecane posty

Gość nimfamorska
Pewno jest w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kafff
A my co, jasnowidze? Komu to powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli czeka na ten moment jak jego przyjacielowi w spodniach obudza sie pierwotne instynkty, wtedy do Ciebie zadzwoni i Cie znowu pokocha... dopuszczalna jest tez wersja po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co tak ni stąd ni z owąd
podeszłaś do człowieka i powiedziałaś, że go kochasz? Może pomyslał, że zwariowałaś??? Ja rozumiem, że dzisiejsze kobiety są nowoczesne, ale ja wolę tradycyjnie, żeby to facet najpierw mi o tym powiedział i nie wyskakuję przed orkiestrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
pewnie musi to sobie poukladac i przemyslec. niedlugo zdecyduje czy chce powiedziec 'ja tez kocham' i cie zerznac, czy powiedziec 'zaslugujesz na kogos lepszego' i cie splawic. czekaj dzielnie przy telefonie tudziez gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamorska
superbitch... :D lepiej bym tego nie ujęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kikaa
bardzo malo napisalas o sytuacji, zbyt malo zeby mozna bylo cokolwiek doradzic. Jezeli sie rozstaliscie, a ty mu napisalas ze kochasz, to albo liczy ze bardziej sie postarasz, albo musi przemyslec, albo ma cie juz gdzies. A jak dawno temu mu powiedzialas? Bo widzisz, ja tez bylam kiedys w podobnej sytuacji. Po rozstaniu, napisalam do bylego po kilku tygodniach, ze ciagle go kocham i ze nie daje sobie rady bez niego. Nie odpisywal przez 3 tygodnie i tez myslalam ze mnie olal. ale wreszcie zadzwonil, i okazalo sie ze czuje tak samo jak ja. Do dzis jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
Nie mozna zbyt szybko wyznawac miłości,zresztą założe sie że jeszcze tej miłości u Ciebie nie ma.Prawdopodobnie mylisz miłość z zakochaniem.Można takim wyznaniem kogoś wystraszyc,co nie znaczy że mu nie zalezy.Daj mu troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×