Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Właśnie piję piwo...

Polecane posty

Gość Ajron zimowym ślizgiem
ch­uj z moszną i tak bym ją uciął, bo przy bieganiu bym se oczy podbijał dobra, będzie tego, znikam znowu na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
nigdy nie widziałem moszny na czole więc trudno mówić czy zdeformowana czy stadardowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
chooj z moszną to jakby dość powszechne połączenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
a Ty Półko droga (sercu memu)też zajżałaś tu z odwyku, czy przegryw trenujesz regularnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
siłą siły charakteru wyćwiczonego niczym sprężyste ciało utrzymujesz przegryw w bezpiecznym dystansie i z nudów jedynie zaglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
:D tym fajniej Cię zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
a przy okazji poka tzytze;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
jak pokażesz tzytze to już pędze do Ciebie:) wyjżałem przez okno- cofam to co powiedziałem, nigdzie nie jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
na tzytze obwisłe do kolan jest sposób- zarzucić na plecy i chodzić tyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty powstrzyma cie zamiec sniezna, paraliz komunikacji i snieg do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
co ma wisieć nie utonie, więc jak nic nie wisi,a wręcz odwrotnie, to uważaj na basenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto to
gdybym wiedział że poza tzytzami (choćby najpiękniejszymi) czeka na mnie jeszcze siarczysty OZP, to byłbym w rozterce naprawde poważnej i choćby zamieć powódź i tornado bym pokonał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron zimowym ślizgiem przy robieniu polewki trzeba uważać żeby twaróg był świeży i dobry, bo się zetnie w niejadalne gówno hehe a skąd wiesz ? próbowałeś już ? pozdrowienia dla wielkiego " nieobecnego" ;) wiadomo kto to nigdy nie robiłem polewki, muszę przetestować kiedyś, pewnie tylko zamienię cukier na miód kubek śmietany na kubek na wódki zamiast jednej ... 4 główki czosnku ;) biorąc pod uwagę sugestię Ajrona -z twarogu rezygnujemy na rzecz 1/2 szklanki rumu :D Wszystkie składniki podgrzać i rozlać do butelek po piwie. Niezapomniane wrażenia MUROWANE !! :D:D http://www.filmiki.jeja.pl/6911,bud-light-ognisty-oddech.html wiadomo kto to nie*)dawna nie*)znajoma nie*)potrzebne skreślić Ty mnie znasz z karczmy której nie mam, ale mieć mogę (sprawdzić czy nie ksiądz) a powiedz skąd ja Ciebie znam Buziaki słodkie i soczyste jak gruszki z których robisz cydr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cydru w tym roku nie robiłem, ale tego zaszłorocznego mam pół piwnicy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron zimowym ślizgiem przy robieniu polewki trzeba uważać żeby twaróg był świeży i dobry, bo się zetnie w niejadalne gówno hehe a skąd wiesz ? próbowałeś już ? pozdrowienia dla wielkiego " nieobecnego" ;) wiadomo kto to nigdy nie robiłem polewki, muszę przetestować kiedyś, pewnie tylko zamienię cukier na miód kubek śmietany na kubek na wódki zamiast jednej ... 4 główki czosnku ;) biorąc pod uwagę sugestię Ajrona -z twarogu rezygnujemy na rzecz 1/2 szklanki rumu :D Wszystkie składniki podgrzać i rozlać do butelek po piwie. Niezapomniane wrażenia MUROWANE !! :D:D http://www.filmiki.jeja.pl/6911,bud-light-ognisty-oddech.html wiadomo kto to nie*)dawna nie*)znajoma nie*)potrzebne skreślić Ty mnie znasz z karczmy której nie mam, ale mieć mogę (sprawdzić czy nie ksiądz) a powiedz skąd ja Ciebie znam Buziaki słodkie i soczyste jak gruszki z których robisz cydr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam Tarantulę Pająk ciemny i kosmaty Zdjęłam wszystkie moje szaty I cisnęłam w nią jak kulę. Tarantula była cicho - Aż się zjawił chłopczyk mały Dał mi kwiatek z wosku biały I ulotniłsię jak licho. Cicho mówię - Tarantula - Strach mnie jakiś wnet zdejmuje Płomieniste usta czuję Jakieś piekło mnie przytula Tarantula, Tarantula Długie łapy a kosmate Zdjęły zwiwną moją szatę Bo zwierzątko się rozczula, Cicho sza, już śpią podwiązki Każdy mówi do swej gąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmatych... jek myśli;) to może jeszcze ten Tutli - Putli Nudzę się, nudzę piekielnie... Wszystko się stało tak marne, Tak małe i płaskie śmiertelnie, Że nawet kolonie karne Nie mogą dostarczyć kochanka, Godnego mych pragnień szalonych, Nie jestem ja nimfomanka, Ale wśród rozdrobnionych Uczuć i namiętności Pęka me serce od nudy. Dusza dostaje nudności Od czasów naszych ułudy. Za jakąż, za jaką karę żyć muszę w tej marnej epoce, Gdzie kochać się można naprawdę w bawole chyba lub w foce. Och, czemuż nie jestem zwierzęciem W preriach lub w jakiejś wodzie! Och! Któż mnie wreszcie nasyci W miłości potwornym głodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×