Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Właśnie piję piwo...

Polecane posty

duchu a tak własciwie co ty tu robisz? Z tego co słyszałam dostałeś potężnego bana, że nie wspomnę o wywleczonych profilach z nk twoich bliskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z udawaniem było do lafina...:classic_cool: Dobrze P...więc kim to jesteś, bo nie kojarzę? Pytanie pomocnicze- czy mam twą paukę na mej skrzynce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś udawany szalony entuzjazm by się przydał, a nie trzy kropki to może bym i uwierzyła :classic_cool: DP - albo piszesz kim jesteś i rozmawiamy albo nie piszesz i ja sobie idę, bo nie mam czasu ani ochoty na pisanie z 'nikim' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nawiążemy do tematu ja też pije sobie piwo ale nie stety nie słucham muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaczynam pierwsze ale czuje ze sie na tym nie skaczy 8 pak mam w lodówce jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wypije wszystkich jutro do pracy a na kacu mi nie wolno nawet bym sie bał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jakiś chyba poważny zawód, że byś się bał :) Ja na razie nie pracuję więc mogę sobie dziś pozwolić :) czuję, że te 6 dziś pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważny raczej odpowiedzialny ale nie chce tu na forum pisać czym sie zajmuje poprostu nie wolno pic i tyle sprawdzaja mnie w pracy alkomatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w krakowie nie organizuja euro ale jesli juz chcesz wiedziec to zasuwam autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre :D budujesz coś na euro 2012 :) oj tam forum nie forum, jaby kogoś cokolwiek interesowało czym się zajmujesz tu i tak nikt Cię nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję żubra, bo w moim mini sklepiku prawie nic innego nie było. tak to głównie tyskie, królewskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie gościmy normalna sprawa trzeżwy kierowca tym bardziej autobusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×