Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucynka212

Mam problem

Polecane posty

Gość lucynka212

Lubie jak mój mnie pieści paluszkiem w pupkę ale nie chcę żeby tam wchodził bo mnie boli? Co robić kiedy mój ciągle nalega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwon do mnie wszystko ci wyjasnie i nie bedzie bolalo. Mam duza rutyne.Uwierz mi. 605 399 185. Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
A jak nie zrozumie to daj mu odczuć jak to jest i wepchnij mu w tyłek marchewkę:) Jak nie jęknie z bólu to mu dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young man
To nie jest takie proste. Żeby nie bolało to daleka droga. Trzeba stopniowo to robić. Przez masowanie pośladków dotykanie dziurki, zrelaksowanie się, spokojnie, bez pospiechu i nerwów. Jak tylko zaboli przestać. Kolejnym razem od nowa próbować ale użyć jakiegoś żelu. Cierpliwie i powoli pieścić. Za którymś razem powinno być lepiej. Na pewno nic na sile bo odniesie odwrotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ale wiele kobiet wcale nie chce próbować. Wystarcza penis w pochwie. Do tyłka już się pchać nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young man
no tak. Racja. Ale lucynka212 napisała że lubi jak pieści lecz nie lubi jak wkłada bo boli. Może jakby nie bolało to by chciała więcej;) Juz autorka musi się wypowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROBUJ NA POCZATKUZ AWSZE SA OPORY,A POTEM CI SIE SPODOBA ZOBACZYSZ NAJPIERW PALUSZKI,A POTEM PENIS...LECZ DO NIECZEGO SOE NIE ZMUSZAJ,A LE POSTARAJ SIE SPROBOWAC I NIE MYSL O BOU BO TAK NIC Z TEGO NIE WYJDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkisperdalacz
nie chcesz, bo cię boli, masz wewnętrzne opory, nie akceptujesz tego, to jasno powiedz, że lubisz jak cie tam pieści palcami ale na więcej nie chcesz na razie zgodzić właśnie ze względu na ból, strach itp. może później się to zmieni ale nie obiecujesz seks, partnerstwo, to sztuka kompromisu ja ze swoją żonką nie uprawiamy analu, ze względu właśnie na ból, który odczuwała ... mój penis mimo, że niezbyt długi jest dość gruby, a żona drobnej budowy i ja to rozumiem nie nalegam w końcu są inne sposoby na udany sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×