Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotus1989

27 tc wymiary =)

Polecane posty

Gość kotus1989

jestem w 27 tygodniu wazylam przed ciaza 56 kg,terAz 65.w obwodzie brzucha mam 106 cm.to duzo,czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Ja jestem w 34 tc. Przed ciążą ważylam 62 kg. Obecnie ważę 71kg. W pasie mam 105 cm. Wydaje mi się, że u ciebie to dość dużo, bo juz teraz przytyłaś tyle co ja w ciąży o 7 tygodni starszej. Ale nie panikuj. Nie jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus1989
To ja jakis wieloryb jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Spokojnie, nawet jak tempo tycia utrzyma się na tym samym poziomie, to do końca ciąży nie powinnaś przekroczyć 20 kg. A nawet mniej powinno być. To jeszcze nie tak tragicznie. A brzuch masz większy, bo może więcej wód masz. Tak też może być. dbaj tylko, aby nie pojawiły ci się rozstepy. Ja na razie nie mam. Ale jeszcze kilka tygodni zostało i trochę się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tak samo przy was to wieloryb ;p w sensie wagi bo tak to mama mi mówi, że tylko brzuszek mam duuuży ;p nogi może nie patyki, ale ręce to mam chude ;/ tylko, że mi zaczął się 24 tydzień a przybyło mi już 11kg i obwód brzucha to 97 cm ;) taki śmieszny,odstający brzuszek jakiś nie pasujący do reszty ;p miałam okropne mdłości, ale wymiotowałam tylko kilka razy,niby jakoś nie jjem dużo więcej, ale nie wiem skąd tyle tych kg ;p w żadne normalne spodnie się nie mieszcze co wcześniej miałam tylko w ciążowe z H&M ;) a rozmiar nie jakis ogromny tylko 38 ;) przed ciążą miałam niedowage to może dlatego tyle mi przybyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus1989
Ja tez mialam niedowage,przy wadze 56 kg wzrost 173,wiec tez mysle,ze dlatego tak tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleMama2
Ja jestem w 31 tygodniu ciązy, na początku ważyłam 58 kg przy wzroście 171 cm, teraz waże 66 kg i obwód brzucha 94 wiec chyba w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus1989
A moja ciotka przytyla 20 kg i urodzila prawie 5 kilowa dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 40tc. miałam 9,5kg na plusie a obwód brzucha... 120cm;) praktycznie tyłam przez pierwsze 4 miesiące bo później to już 1kg na miesiąc i to też nie zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dodam, że ja to miałam brzuch jak wieloryb a moja córka ważyła 3500kg i mierzyła 53cm;) i tak naprawdę to tylko brzuch mi urósł bo cała reszta się nie zmieniła (no może z wyjątkiem piersi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg mnie troche duzo :) ja w koncowce mialam 103 cm "w pepku" a startowalam z waga ciut wieksza niz Twoja, mam 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×