Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skadii

moj eksperyment

Polecane posty

Gość skadii

a ja sobie kiedys zrobilam eksperyment, poobserwowalam przez pare dni z jaka czestotliwoscia i na ilu topikach wpisuja sie na Kafe nasze tutejsze gwiazdy i na wszelkie zarzuty odpowiadaja, ze pracuja przy tym (oczywiscie przy kompie) na 100%. Ludzie jestescie tacy glupi, czy tylko ich udajecie? Ludziska, co wy za bajery opowiadacie. Nie da sie normalnie i na powaznie pracowac przy takiej intensywnosci dzialania na kafe jaka wy praktykujecie. Wyprobowalam to na wlasnej skorze, a dodam ze mam bardzo podziena uwage. Ale na nic sie to zdalo. Ja nie mialam czasu sie na spokojnie wystrac. Tak, dokladnie tak. Wiec nie pieprzcie tu o swojej wydajnosci w pracy. Boze, spusc zaslone milosierdzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
musieli by przyznac racje, wiec lepiej sie wcale nie wypowiadac. tacy sa wlasnie co po nie ktorzy bywalcy kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
siedzą zdesperowane kury domowe i zyciowe niedorajdy od rana do pozniej nocy - popatrzcie na niektore tematy i wypowiedzi ...o 1,2 3 nad ranem... o 7 rano znow wszyscy na forum... i te ''ludziki'' pracują ? chyba na złomowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadii
to jest tez moje pytanie, gdzie oni niby pracuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
nie pracują ... jest taka brum ..powiedzmy pracuje w biurze przy komputerze ... i ma czas dyskutowac z regresem ... od rana do wieczora , pewnie nic nie je , mieszka w w zakladzie pracy , i robi pod siebie... moze podzielicie sie info jakie to firmy ? to taka tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka wartka wymiana postów. Wnikliwe uwagi. Jestem pod wrażeniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
o wilku mowa :) gdzie pracujesz? jakie stanowsisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podam także swoje wymiary oraz numer telefonu. :D Dla miłych pomarańczy z forum - wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
Ja pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
chociaż stanowisko ? inaczej uznamy ,ze jestes znudzona zyciem kura domowa , ktora nie ma nic innego do roboty tylko prawić mądrosci zyciowe z ike i regresem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
do ale trujecie... ALE SIĘ UŚMIAŁAM Z TWOICH WPISÓW HAHAHAHA.... DOBRE DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
Mozesz sobie uznac co Ci sie zywnie podoba. Stanowiska nie podam , nie ma takiej potrzeby. Madre pszczoly ucza sie od kazdego od kogo mozna sie czegos nauczyc obojetne kim jest i jakie ma stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
z moich postów ? a co ja takiego zabawnego napisalem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trujecie - nie bardzo mi zależy na tym, żebyście myśleli, że nie jestem kurą domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadii
kurna mac, jest mi moralnie obojetnie gdzie kto pracuje i na jakim stanowisku, niech pisza do zaparcia, ale niech nie wstawiaja nam tu farmazonow, jakby mieli do czynienia z glupcami. tylko tyle...ale widac i to za duzo dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
do ale trujecie o np. to było mega śmieszne siedzą zdesperowane kury domowe i zyciowe niedorajdy od rana do pozniej nocy - popatrzcie na niektore tematy i wypowiedzi ...o 1,2 3 nad ranem... o 7 rano znow wszyscy na forum... i te ''ludziki'' pracują ? chyba na złomowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skądi - jak zwykł mawiać Ferdynand Kiepski: "Są na świecie rzeczy, które nie śniły się fizjologom." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
nie wiem co w tym smiesznego ,ale ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
skadii - a Ty co robisz na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie że siedzą tutaj
same kury domowe! Ja nie pracuję zajmuję się domem i dzieckiem i na kafe mogę "przeznaczyć" jedynie godzinkę dziennie:( pranie, sprzątanie , lekcje z dzieckiem, prasowanie, obiad, kolacja...niekończąca się praca (zawsze w domu jest coś do zrobienia), więc nie przesadzajcie że siedzą tutaj kury domowe...chyba takie które maja mężów milionerów a w domu kamerdynera, kucharkę i ogrodnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadii
ja tu bywam incydentalnie, moze z nudow policzysz wszystkie moje wpisy? (tak jak i czytam icydentalnie gazete,czy ogladam tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
Ja nie pracuję zajmuję się domem i dzieckiem No to jestes chwilowo kura domowa. O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani domowa stara się wytłumaczyć Ci, że kury nie mają czasu na pisanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie że siedzą tutaj
ko ko ko ko ko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trujeccie
gdyby nie komputery ustawilibyscie sie wszyscy w kolejce do psychiatry :classic_cool: przyznajcie sie, nudzi wam sie zycie i zyjecie tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadii
brum przy wpisie "eksperymentuje" zapomnialas dodac swoja szczerbata buzke, chyba jestes jakos rokojarzona po tym, co tu czytasz, proponuje na szybko imbirowa herbatke, bo do wieczora jeszcze daleko, a tu juz teraz taki spadek formy u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×