Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Layla21

10-30 kg do Sylwestra? Nie poddam sie ! Kto ze mna??

Polecane posty

Hej dziewczyny !!! ja dzis sie wazylam !!! iiiiii waze 77.7 KG !!! jendak sie zapisalam na silownie DZIS 1 dzien !cwiczylam 1 godzinke :) ufff cieszko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. po raz ostatni dolaczam sie do posta bo jak padnie to daje sobie spokoj z ta kafeteria:( ja mam do zrzucenia 5 kg tak jak kolezanka wyzej wlasnie rozstaam sie z chlopakiem i mam czas wziasc sie za siebie. 162 cm 57kg.... mam jeszcze rade dla autorki: rok temu zaczelam silnie sie odchudzac i przez pol roku zgubilam 12 kg mysle ze to zdrowe odchudzanie a w niecale 3 miesiace nei radzilabym pozbywac sie 30 kg bo efekt jojo cie zalamie buziaki :) moge sie przylaczyc? bo nie pytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , ja tez chetnie sie przyłacze, mam nadzieje ze ten post nie zniknie w pare dni . Ja rowne 3 tygodnie temu urodzilam w ciazy przytylam 27 kg , przed ciaza mialam jakies 3 kg wiecej , W dniu porodu wazyłam 90,6 kg po porodzie zeszlo mi 8 kg ( niestety nie karmie malo pokarmu w 4 dobie zanikl ) ja jestem od dnia porodu na diecie , a jak przestalam karmic zrobilam sobie glodowke tak jest do dzis jem wafle ryzowe wieloziarniste i owoce po paru dniach jak mi bylo slabo zjadlam grahamke jedna - teraz co drugi dzien jem grahamke a tak same wafle i owoce . tak wiec mam juz 13 kg mniej w sumie , chce jeszcze 17 kg schudnac daje sobie czas do konca lutego choc licze w glebi duszy ze wczesniej mi sie uda . Postanowilam sobie nie wazyc sie codziennie jak do tej pory bo mnie szlak trafia jak kg nie leca w dol wiec postaram sie stawac na wage raz w tygodniu , Jeszcze troche sie pomecze w glodzie i powolutku zaczne cos jesc za 2 tygodnie wybieram sie na silownie niestety sama . Mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac napewno byloby nam razniej. Pozdrawiam serdecznie 24.09 .10 - 90,6kg 15.10.10.-77,5 kg cel 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiii30
Hej co taka cisza, niedługo sylwester a ja planuje bal i muszę schudnąć do tego czasu 8 kg. Jestem na diecie ok tygodnia- 2 kg w dół już są.Zamierzam wyglądać extra i tak się czuć. Wracajcie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny sorki ze nie pisalam !!! Dzis wazylam sie i waze 77.2 kg!!!!!! Strasznie sie ucieszylam!!!! Powoli a do celu! Pozdrawiam wszyskie dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kazdy kto chce schudnac moze sie przylaczyc :) Podaj swoja wage, wzrost, i ile wazysz i twoj cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyłączę. Ogólnie mam do zrzucenia 24 kg. Mój cel to schudnąć to lutego - marca przyszłego roku. Odchudzam się od miesiaca, schudłam 4 kg, a teraz moja waga stoi w miejscu i mnie to dobija :( Staram się, chodzę na fitnes a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikananana hi kochana! super ja tez bym chciala chudnac do kwietnia 7 bo sa moje urodziny !!!! ile kalori jesz? bo jak waga stoi to trzeba uciac troche kcals. i zwiekszyc cardio, ja podnosze ciezary tak samo i robie cardio no i dieta jak narazie to 2.2 kg zaczelam w tamtym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudadosylwka
witam Przylaczam sie .Jestem na diecie miesiac schudlam juz 4 kg.Moj wzrost 167 aktualna waga 63.9kg cel 55kg.Bede pisac o moich postepach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudadosylwka
witam Przylaczam sie .Jestem na diecie miesiac schudlam juz 4 kg.Moj wzrost 167 aktualna waga 63.9kg cel 55kg.Bede pisac o moich postepach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllciaaaa
hej dziewcionki ,mam 162 cm i 62,5 kg moj cel to 7 kg pozrawiam ipowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×