Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Layla21

10-30 kg do Sylwestra? Nie poddam sie ! Kto ze mna??

Polecane posty

Gość Layla21

Hej dziewczyny kto sie przylaczy ? Mam goal zeby schudnac ok 30 kg do sylwestra dieta 1500-1000 kcal. Obecnie waze 78 kg przy 166 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvseuvb
ja:)dopisze się:) 10 kg i bede szczesliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla21
ok super !!!! masz jakis plan na cwiczenia i diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyaaa
to i ja sie dopisuję !!! - 10 kg i będę szczęś;liwA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla21
podajcie jakies pomysly na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvseuvb
dieta mż :) a ćwiczenia? specjalnych treningów robic nie bede, bo wiem ze potem i tak cwiczyc nie bede, poprostu wiecej sie ruszac w sensie ze wiecej spacerów, dyskotek bez alkoholu;) tańca:) poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla21
ok super ! ja tez nie lubie cwiczyc :) MZ jest najlepsza :) a jak z dieta? ja odmawiam sobie slodyczy, bialego pieczywa, sody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja też dołaczam do was...:) jestem na diecie od kilku dni ale z grzeszkami i bardzo powoli waga spada. mój cel to stracic do sylwestra ok. 10kg a potem reszte....:) startowałam z waga 82kg teraz jest coś ok. 80kg jutro zważe sie wiec napisze dokładnie a mój cel ostateczny 60kg do wakacji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvseuvb
a ja chleba, makaronu, białego ryżu, słodyczy całkiem nie, żeby pewnego dnie nie wpakować 2 czekolad:) i stawiam na jabłka bo je uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla21
listopadowa-82kg ok super moj cel tez jest 60 kg ! zastanawiam sie czy nie zapisac sie na silownie... ale samam nie wiem moze jak bede wazyc 70 bedzie mi lzej :) ja wazylam 80 kg i teraz waze 78 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie mż a co do cwiczen to staram sie cwiczyc minimum 30 minut dziennie a miedzy innymi na stepperku, rowerze i twisterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjvjvjhbhj
autorko chyba jestes nienormalna schudnąć 30 kilo do sylwestra się nie da to raz a dwa waga 48 kilo dla wzrostu 166 to niedorzeczne a wazyłas kiedys chociaz 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
no to i ja się dołączę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvseuvb
super:) mam nadzieje ze watek nie umrze po kilkunastu postach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjvjvjhbhj
to co się stało, że tyle utyłaś ja też się odchudzam też mam 166 cm ale mój cel to właśnie 60 jaki miałas wtedy rozmiar? Jakie wymiary pamietasz moze? ja odchudzam się od wielu miesięcy a schudłam dopiero 7 kilo a waze teraz 74 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja tez mam nadzieje ze watek nie padnie po kilku dniach...bo do jakiego bym nie dołaczyła to po kilku dniach robi sie cisza....:( i wtedy motywacja spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam pocwiczyc na rowerku bo zaraz zaczyna sie top models i szybciej mi czas zleci jak bede ogladała:) bede później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cachorro88
mozna sie przylaczyc? startuje z 84 cel: 75 do Świąt 65 do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cachorro88
1)nie jem słodyczy 2)mniejsze porcje 3)niełączenie białek i węglowodanów 4)dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laskeczki ja tez mam nadziej ze watek sie nie skonczy po paru dniach! to od nas wszystko zalezy, Ja przytylam przez stres, jedzenie na noc i przedewszystkim jedznie fast food! :) Uda nam sie dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnn
a jak chce schudnac mniej tez moge sie przylaczyc? mi by wystarczylo tak 5 kg?Przytylam po tabletkach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak!!! super! ... ahh wiem ... tabletki :S ale naszczescie masz zamiar cos z tym zrobic :) ile wazysz, ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnn
Tabletki juz porzucilam w tym miesiacu.:)Ze wzrostem i waga moze nie jest najgorzej bo waze 65 kg przy 172,ale jestem strasznie napompowana, szczegolnie uda brzuch i ramiona,niektorzy znajomi twierdza ze wygladam cytuje"jak pudzian":p szczegolnie ze nigdy do tej pory z waga nie mialam problemow dopoki nie zaczelam brac antykow mysle nad dukanem,tzn juz go zaczelam bo przynajmniej nie bede chodzic glodna,a jak glodna laze i nie miele geba to sie frustruje:p wiec mysle ze to bedzi dla mnie odpowiednia dieta, a Ty? jaki plan na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnn
a i dodam ze nienawidze cwiczen:( a wiem ze bez tego sie nie obedzie,teraz jestem podziebiona dosc ostro wiec daruje sobie ten tydzien, ale w nastepnym zapisuje sie na areobic:p, obok mego bloku rzut kamieniem:p wiec nie bede miala wymowki:) dzieki za przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjvjvjhbhj
layla odpisz na moje pytanie co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta mysle o 1000-1500 kalori , ahhh cwiczenia nie nawidze!!!Okk sorkii juz odpowiadam , bluzki s-m, rozmair spodni 27. Ok ja lece spac :) bede jutro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Zdecydowalam sie jednak zapisac na silownie. Mam zamiar cwiczyc codziennie. Mysle ze to jest jeden krok do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×