Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał_krk

nie daje mi spokoju ..

Polecane posty

Gość rafał_krk

spotkałem na dyskotece fajną dziewczynę , dla mnie jak marzenie .. po prostu ideał .. nie znam jej imienia ani skąd jest .. ta dziewczyna przyprawia mnie o szybsze bicie serca .. ale ma chłopaka , chciałem do niej podbić ale powiedziała ze jest zajęta , najdziwniejsze jest to że jak mnie widzi to strasznie się na mnie patrzy i gada coś do koleżanki .. co robić ? jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampseudonimubleh
Jeśli ma faceta, to chyba sprawa jasna? A że patrzy i rozmawia o Tobie z przyjaciółką, cóż.. może jej kogoś przypominasz, może podobasz sie koleżance, a może wcale nie gadają o Tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał_krk
rozmawia z nią i patrzą na mnie i się śmieją .. nie mam odwagi podejść bo juz raz powiedziała ze jest zajęta .. chyba nie mam szans , lecz jak nie spróbuje to będe załował.. a drugi raz dostać ' kosza ' nie chciałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaa
spróbuj zdobyc jej nr tel,pozniej pisz smsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał_krk
tylko nie wiem czy przy rozmowie wyjechać jej tak prosto z mostu , z reguły jestem śmiały ale do niej mam taki jakiś lęk , boję się zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój i nie kompromituj się gdy wyimaginowałeś sobie że ją lubisz. Wygląda na to że ma ciebie głęboko w poważaniu i jedyne na co zasługujesz to bycie dostarczycielem rozrywki jej i jej psiapsiółkom, gdy cielęcym wzrokiem wzrokiem wodzisz za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×