Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwaToja

Dziecko 2 latka pokasluje

Polecane posty

Nie ma goraczki, tylko pokasluje w nocy. Interweniowac juz czy czekac? Wychodzic na dwor czy raczej nie? Radzcie.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_zadowolona
Drosetux i ew. hasco sept w gardło i na dwór wywietrzyć zarazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kaszle w nocy od 2 tygodni. byłam w przychodni raz u pediatry, raz u rodzinnego - stwierdzili, ze dziecko zdrowe jak ryba. a ona po zaśnięciu po godzinie kaszlała a potem w nocy czasem raz zakaszlała a czasem nie. dostała Acodin Junior, Rutinacea w syropie, sanosvit calcium i pyrosal. 2 tygodnie nic nie pomogło. wczoraj z nią poszłam prywatnie do pediatry i co sie okazało? mojemu dziecku wyrzynają się piątki, ma z tej okazji katar (przy wszystkich ząbkach miała katar) tylko, ze ten katar nie wypływa na zewnątrz lecz spływa po gardle i dlatego jak sie połozy to kaszle. kazała natychmiast odstawić wapno bo tylko wysusza gardło i potęguje kaszel (mądrzy lekarze w przychodni :o ) rano ma pić 1 łyżeczkę flegaminy, na noc 3,5 ml claritine, i sinecod hamujący odruch kaszlu. przez 3 dni psikać 2 razy dziennie nasivinem albo otrivinem po pierwszej dawce leków dziś spała już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulinka
właśnie! moje dziecko od około 2 tygodni kaszle tylko i wyłącznie rano. później okaz zdrowia. poprzednio już 2 razy byłam u lekarza z fałszywym alarmem i nie wiem czy znowu iść i lekarka pomyśli, że wariatka ze mnie czy nie... spróbuję sposobu meaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×