Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blagam o przepis......

Jak się robi naprawdę dobry bogracz?

Polecane posty

Gość blagam o przepis......

Kiedyś jadłam u cioci, był przepyszny, mięso było w nim rozdrobnione a w smaku normalnie boski. Ja korzystając z różnych przepisów na internecie uzyskuję nie bogracz tylko pseudo gulasz i szukam przepisu na prawdziwy pyszny bogracz i mam nadzieję, że tu mi pomożecie :) Cioci niestety nie zapytam bo to daleka rodzina i już nie mam z nią kontaktu a widzimy się raz na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o przepis......
Słowiczka dzięki :) Wczoraj sama znalazłam ten przepis i zrobiłam bogracz. Dobry jest ale to jeszcze nie to... w sumie nie wiem jak ludzie robią dobre bogracze a ja nie potrafię :o Dodam, że ogólnie dobrze gotuję, bigos wychodzi mi najlepszy jaki jadłam a bogracz czy gulasz nigdy mi nie chce wyjść, zawsze jest za rzadki. Często zagęszczam mąką a i tak jest rzadki, mimo dużej ilości innych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dwa tygodnie, czasem jeden
hmm spróbuje przygotować dzień wcześniej, jak się przegryzie lepiej smakuje :) i nie dodawaj maggi bo psuje cały aromat i smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zagęszczasz mąką? gulasz węgierski zagęszczają kluseczki kładzione a bograsz maleńkie kopytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o przepis......
do bograczu dodałam kluski jak w przepisie i zagescilam jeszcze mąką zmieszaną z niewielką ilością wody i mimo tego bogracz był rzadki. W smaku dobry ale taki "zupowaty" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×