Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaciak

Wrocilam do Polski z Irlandii..

Polecane posty

Gość gość
Nie ma opcji powritu. Zycie w Pl jest nijakie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz pecha. Lacze sie z toba w bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanbylyemigrant
Ja w Irlandii zaczynałem od pracy w ochronie bo tam żadnych kwalifikacji nie potrzeba ale ochrona wiadomo kasa marna więc szukałem czegoś lepszego więc przyjąłem sie na odlewnie żeliwa i tutaj już ładnie zarabiałem ale po kilku latach wróciłem do PL bo to jest mój kraj który kocham kupiłem mały domek z ogródkiem na wsi i znalazłem pracę na odlewni za 2500 zł (doswiadczenie z Irlandii bardzo sie przydało) a teraz mam 3000 i tyle mi wystarczy na samego siebie... Dodam że w Irlandii nie piłem,nie paliłem i nie ćpałem jak wielu rodaków więc dużo zaoszczędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIIerdalaj z tym pseudo blogiem. Po co spamujesz paroowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wam się nie wydaje że w PL coś się zmieniło na lepsze. Tu jest tak jak było od Mieszka I czyli ch/u/jo/wo. Nie łudzcie się nadzieją że dacie sobie rady po powrocie. No chyba że należycie do grupy: ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej. Dla nich zawsze było tutaj dobrze. No i jest jeszcze grupa uprzywilejowanych polityków i pracodawców. Im też jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smięciu nie opisuj nam swojego zaszczanego PGRu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze a to boli, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wam się nie wydaje że w PL coś się zmieniło na lepsze. Tu jest tak jak było od Mieszka I czyli ch/u/jo/wo. Nie łudzcie się nadzieją że dacie sobie rady po powrocie. No chyba że należycie do grupy: ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej. Dla nich zawsze było tutaj dobrze. No i jest jeszcze grupa uprzywilejowanych polityków i pracodawców. Im też jest dobrze. No i ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić stronę http://www.polskafranczyza.pl/ . Znajdziecie tam pożyteczne informacje na temat systemów franczyzowych. Jest tam także forum franczyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiec opisuje swój marny żywot w zaszczanym pgrze bądź obskurnej Łodzi. Nie wszystkie miasta tak wyglądają jak jego patologiczne zad***e. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała PL to "zaszczany PGR". Gdyby nie dotacje z UE to bilibyście się maczugami i żarli trawę i mirabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to islamo -dzicz. Mordują się i zabijają. Tysiące islamistów g/wałci w każdy weekend a trupów z morderstw nie zliczysz. Allah szaleje, rząd go popiera a ty angielski bucu za to płacisz. Buahahaha! Śmieszny pseudo-kraik z dorzecza narzecza. Unia da sobie rady bez was ale wy bez unii nigdy. PL istniała tysiące lat i istnieć będzie. Mamy bogactwo i tradycje a wy angole macie pracę za bezdurno. W naszych montowniach ma się rozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×