Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetkaaaaaa

____Opinie na temat Espiro______bardzo proszę.

Polecane posty

Gość Smerfetkaaaaaa

Witam ! Za niedługo czeka nas kupno wózka :) Jako, że mąż z tych mało "kontaktowych" jesli chodzi o te sprawy nie mam z kim o tym pogadać. Co do samego wózka to mam mętlik w głowie. Na samym początku byłam nastawiona na Mikado, później x-lander a teraz w głowie siedzi mi Espiro. Na espiro wpadłam przypadkiem jest kilka modeli Atlantic,gtx czy Enzo-evo które wydają się całkiem ok. Z początku miałam tą firmę za mało solidną a wózki za tandetne jednak słyszałam już kilka pochlebnych opinii . Dlatego czy któraś z Was drogie mamy mogłaby się wypowiedzieć na temat tego sprzętu ? :) Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaaaaaa
bardzo śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam atlantica i jestem z niego baaaardzo zadowolona. Jest wygodny, super się go prowadzi nawet po nierównej drodze. Spacerówka duża, gondola również. Powiem szczerze że dużo znajomych ma właśnie Atlantica. A na osiedlu naliczyłam chyba z 6 kobiet które mają ten wózek. Jest dobry (nic mi się w nim nie popsuło) i w miarę w korzystnej cenie. Właśnie ostatnio go wyprałam i schowałam dla drugiego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaaaaaa
_KaSiA_ no właśnie ja najwięcej opinii słyszałam o tym modelu co Ty masz. U nas mało takich wózków więc pytam na forum. Dziękuję za opinię ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bo to dobry wózek. Fakt jest ciężki do noszenia ale ja chowałam w piwnicy pod schodami więc nie musiałam go taszczyć do domu. Jest stabilny. Ładne kolory. Teraz nawet jest z fotelikiem w zestawie ja niestety kupowałam prawie 3 lata temu więc jeszcze nie było. Ale jest duża fajna torba w zestawie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic 4
to ja się podepnę pod temat bo szukam inf o spacerówce espiro magic 4. Może ktoś ma ten wózeczek i moze coś na jego temat napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam espiro atlantic
i byłam zadowolona - wnosić go nie musiałam bo elegancko wjeżdżał i zjeżdżał po schodach na dużych tylnych kołach! Fotelik łatwo się wpinał do stelaża bez jakichś dziwacznych adapterów jakie widywałam w innych modelach - ja na pewno bym to zaraz pogubiła a tak 2 małe uchwyty na stałe przymocowane do fotelika i git. Po złożeniu stelaż jest całkiem nie duży mieści się nawet w małym autku typu corsa/clio, łatwo się też składa i rozkłada. Do tego wózek nie był zbyt drogi.... również nic się w nim nie popsuło, a po roku bez problemu sprzedałam za połowę ceny. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×