Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie lkepiej jak myślicie

studia podyplomowe w rzeszowie - WSIZ czy UR - zarządzanie zasobami ludzkimi

Polecane posty

Gość gdzie lkepiej jak myślicie

witam mam pytanko, mam nadz. że ktoś się znajdzie i doradzi chodzi mi o studia podyplomowe gdzie lepiej jak uważacie, na jakich wy byliście i czy jesteście zadowoleni z wyboru uczelni? biorę pod uwagę WSIZ i UR, bo na tych uczelniach jest ten kierunek( zarządzanie zasobami ludzkimi a na wsiz nazywa się zarządzanie personelem, no ale mniej więcej chodzi o to samo)/. Czy w ogóle jesteście zadowoleni z tego kierunku? Jeśli chodzi o UR, to mam czas tylko do jutra, na początku myślałam żeby UR ale jak się okazało, że równica w cenie jest ok 400 zł (myślałam, że będzie o wieeeeele większa to biorę pod uwagę wsiz, bo jakoś boję się tego ur że może "gorsza jakość zajęć", na wsiz może więcej praktyki by było, no nie wiem, bo nie studiowałam ani na ur ani na wsiz no a poza tym to podyplomówka, więc inaczej to wszystko też chyba wygląda....jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu ta wypowiedź
naucz się pisać pełne zdania i zapamiętaj, że nawet zdanie wielokrotnie złożone ma swój koniec! po jaką chorobę wprowadzasz nawias jak go nie zamykasz? chaos widzę, chaos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko zwariować można
ah nie ma to jak odpowiedź na zadane pytanie. jak nie masz nic do dodania konkretnego, to się nie wypowiadaj. wyobraź sobie, że mam co robić, w przeciwieństwie do ciebie - mam tu na myśli wytykanie durnych błedów innym. sorry jak mam mało czasu to nie będę się zastanawiała nad głupimi literówkami. po jaką cholerę to czytasz, skoro niedomknięty nawias aż tak cię boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×