Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(

TREŚĆ SMSA KTORY WYSLAL MOJ CHŁOPAK DO INNEJ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Polecane posty

Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(

Juz leze w lozku, skladam sie do snu. Lecz nim usne chcialbym zerznac Cie jak dziwke, sposcic sie w Twoja pizde i na twarz, by mleczko cieklo po Tobie i wyciekło z Twej piczki. Dobranoc suczko ma, moje ruchadelko. Co mam robic? Powiedziec mu? Wiem ze napewno mnie zdradza innej opcji nie ma :(!!! Jestem taka załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro :( możesz odejść w spokoju, zrobić mega awanturę, albo na przygotować zemstę i przeprowadzić ja na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej czekaj, zaraz
a jak się o tym smsie dowiedziałaś ? kolejna "rutynowa kontrola" ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOO
hmm...piszesz: co mam robić? powiedzieć mu?? j jakie pytanie taka odpowiedz. powinnaś mu przebaczyć. w końcu to tylko sex, tak naprawdę na pewno mocno cie kocha i jak ją rucha myśli o tobie.... po co w ogóle tu piszesz i sie pytasz????czy to nie OCZYWISTE??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
nie chce sie mścić. nic mi to nie da. byliśmy ze soba rok i 4 miesiące. Ja mam 18 lat a on 25 byl moim pierwszym a ja taka głupia zapatrzona w niego jak obrazek :(:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokon 123
Marna ta prowokacja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Żadna rutynowa kontrola. Wysyłałam od niego smsa i oczywiscie zapomniał skasować. Nigdy mu nie przeglądałam komórki. Widocznie gdybym tak Robila to bym sie wczesniej dowiedziała... Tak mi zle:( nie wiem co robic :( jestem w nim zakochana jak dzieciak.. Co ze mnie za debilka.. Tak sie dalam:(:(:(--!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jesteś , ciesz się ,ze już przejrzałaś na oczy !!! w sumie 25 lat niezle ziółko .. pewnie byłaś w szoku ..!!! omamił Cię , teraz wiesz ,ze słowa to są tylko słowa !!! temu panu powiedz papa !!!!! Pomimo tego ,ze ten świat jest cholernie zdemoralizowany są porządne chłopaki .., więc nie ma co sie przejmować , masz lekcje na przyszłość ! 'sama wyciągnij wnioski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13/14
Ja tak robiłem jak byłem kiedyś z taką Martą..byliśmy razem prawie dwa lata, ale miałem kilka takich "smsowych" kochanek, których erotyczne smsy bardziej mnie podniecały niż seks z moją dziewczyną. po prostu tamte koleżanki dawały mi to czego marta nie mogła/nie chciała mi dać. pomimo ze kochalem ja bardzo, zrobilbym dla niej wszystko, to nie moglem sie oprzec temu choc wiem ze to bylo zle nie w porzadku. nigdy sie o tym nie dowiedziala, rozstalismy sie z inego powodu. wiem ze to chamskie, nie usprawiedliwiam go, moze tylko pokazuje jak wyglada to jego strony. zastanow sie czego twoj facet oczekuje w lozku? czy mowi do ciebie, tak jak bylo w smsie, "suczko", "zarzne cie" i inne swinstweka? moze to go podnieca a ty mu tego nie dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Nawet jakbym mu nie dawała to chyba nie powinien tak robic? Ja lubie ostry seks ale myslalam ze to cos wiecej. Nas juz nie ma... Znalam taka marte z malborka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13/14
Nie. moja Marta nie byla malborka;) mniejsza o to. Albo nie dajesz mu satysfakcji, albo ma Cie gdzies i potrzebna mu bylas tylko dlatego, ze lubil zadupcyc mloda laske i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Ja mu dawałam wszystko. Do buzi, do cipy, do dupy, polykalam, sikalam na niego, sralam, ale to mu za malo bylo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
To mnie pocieszyles.. Mam go w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13/14
Jeśli chcesz to chętnie Cię pocieszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Jesli jestes z tych okolic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13/14
nie jestem z tych okolic ale jestem mobilny i nie jest problemem dla mnie dojechac w kazdy zakatek polski i europy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
To wyżej to podszyw, nie srałam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Mieszkaliśmy razem chodziliśmy spac razem wiec jaki byłby sens wysyłania do mnie takiego smsa? Poza tym ten sms został wysłany na jakis numer. Debil z niego i tyle. Moi rodzice kupili mi kawalerkę w centrum a ja Glupia go przyjelam i pewnie sprowadzał tam ta pannę... Juz ze mna nie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
zadzwonil do mnie, może go przyjmę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajkaa
Na co czekasz? Zostaw go ! Ja bym od razu dała mu kopa w dupe ! I jeszcze zrobiłabym mu odpowiednią opinie! I nie ludz się że się zmieni ! Tacy ludzie się nie zmieniają ! Tylko piz*y im w głowach ! Jeszcze znajdziesz kogoś wartościowego na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Podszywie nie zadzwoniłby bo juz nie ma mojego numeru. Zmieniłam. Nawet w takich sprawach sie podszywacie? O losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajkaa
Co zrobić ludzie są żałośni. I na prawdę zapomnij o nim ! Znajdziesz kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Ja go zostawilam tylko nie powiedzialam ze sie o tym dowiedzialam. Nie mogłabym kogos takiego trzymać pod swoimi dachem. Dzis piatek. Zrobie impreze. O :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ola :(:(:(:(:(:(
Ja go zostawilam tylko nie powiedzialam ze sie o tym dowiedzialam. Nie mogłabym kogos takiego trzymać pod swoimi dachem. Dzis piatek. Zrobie impreze. O :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×