Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wdowa_90

czy moge byc w ciąży?

Polecane posty

Gość wdowa_90

Witam wszystkie kobietki ;) jestem tu nowa ale czytam wasze posty i wiele razy mi pomogly;) Pomozcie mi teraz indywidualnie. Okres mam zawsze regularny, nie sklamie mowiac ze dostaje zawsze w przewidywanym dniu.We wrzesniu zamiast okresu mialam 3 razy jakies dwudniowe plamienia i oczywiscie bole plecow i miesni bo to tez normalne przy moim okresie.Wspolzylam z chlopakiem jakis czas po trzecim plamieniu i gumka pekla.Wszystko 'wylalo' sie do mnie.Teraz okres spoznia sie 9 dzien dzis.Nie mialam zadnych bolow piersi ani plecow jak zawsze tylko czasem lekkie klocie jajnika, oslabienie, zawroty glowy, gazy, biegunke i zatwardzenie na zmiane.Dzis zauwazylam ze po bokach i od spodu zaczely mnie bolec piersi i staly sie takie ciezkie, do tego apetyt chyba mam wiekszy.Pierwszy raz mam cos takiego.Dodam ze zrobilam tydz temu test i wyszedl negatywny ale wiadomo jak to jest z testami. Doradzcie mi.Podzielcie sie swoimi wspomneiniami moze ktoras miala podobnie ?Z góry Dziekuje za odpowiedzi i licze na nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×