Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

18-20latki

Polecane posty

Cześć! Mam 25 lat, nigdy nie miałem dziewczyny, nie uprawiałem seksu, nie całowałem się. Podobają mi się młodsze dziewczyny (18-20lat). Myślicie, że miałbym u takich szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zi0m
U 18-20 zdecydowanie nie, ale u takich 14-16 możesz próbować, bo wnioskuję, że różnica wieku to będzie jedyna Twoja zaleta a dzisiejsze laski lubią przyszpanować starszym kolesiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko lubią przyszpanować może takim napakowanym albo z kasą czy super furą. A taki przeciętny to nie wiem, czy miałbym szansę. Te 14-16 latki sobie odpuśćcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zi0m
Im starsza tym bardziej leci na kasę i takie rzeczy, z wiekiem baby stają sie bardziej wyrachowane i fałszywe, bierz się za młode póki możesz a zresztą - rób co chcesz jak sam wiesz lepiej :) Jak nie masz odpowiedniej pozycji społecznej to zapomnij o fajnej lasce, bierz się za pasztety albo weź się do pracy nad sobą i swoim portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie te młodsze często są może bardziej spontaniczne, bo te w moim wieku to raczej lubią zrzędzić i wymagać. A młodsze może są bardziej oddane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak... młodsze sa bardziej oddane to na pewno ;), za małolaty sie nie bierz, pobawia sie chwile i zostawia bo chyba nie myslisz ze taka 14 latka bedzie chciała stworzyc cos na dłużej no chyba ze szukasz przelotnych kontaktów to owszem a 18-20 latki? jak najbardziej. Ja mam 21 lat i spotykam sie z 28-latkiem wiec wiek chyba nie ma tutaj nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana: przecież piszę w temacie, że chodzi o 18-20 latki, a nie o 14 latki. Dlaczego uważasz, że jesteście bardziej oddane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie zrozumieliśmy, chodziło mi ze młodsze (w sensie małolaty) sa bardziej oddane ;), no ale nie wazne, w kazdym razie my tez potrafimy kochac i nie zawsze zrzędzimy ;) to tak jakbyscie wy faceci nigdy nie mieli gorszych dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czyli mam rozumiec ze taka 21 latka to dla Ciebie jeszcze gówniara ale z braku laku mogłaby byc? nie wiem... chyba sie nie rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie, że jest młodą osobą ( in plus). Nie traktuję w ogóle dziewczyn młodszych od siebie jako gówniary. Niektóre są dojrzałe mimo niewielu lat na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz tak jakbys Ty był stary a przeciez masz dopiero 25 lat, poczułam ze robisz taka jakby granice miedzy dziewczynami 18-20 a tymi w Twoim wieku. Wiesz , powiem Ci tak że wiekiem czesto nie należy sie sugerowac bo np taka 20-latka bedzie potrafiła stworzyc fajny zwiazek i wogole bedzie gotowa założyc rodzine a kobieta 25-letnia (lub starsza) moze chciec jeszcze sie wyszalec w życiu a słowo małżenswo czy dziecko to bedzie dla niej kosmos ;) (i wiem co mówie bo znam taka osobiscie). Rozgladnij sie wokoło i nie ustalaj sobie przedziału wiekowego a kieruj sie odczuciami. A swoja droga zastanawia mnie dlaczego do tej pory nie miałes kontaktów z płcia przeciwna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×