Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pijawki kończyna

praca w Lancerto - Wasze doświadczenia?

Polecane posty

Ludziska! Skąd wy macie takie info?? To, że życie was unieszczęśliwia nie znaczy, że musicie pisać takie "bajkowe" bzdury. Mnie właśnie namawia do pracy w Lancerto koleżanka, która pracuje tam już jakiś czas. Z tego co wiem, a wiem z pierwszej reki bo ze sprawdzonego źródła to atmosfera tam jest całkiem miła. Nie wiem gdzie jesteś gnojona/y i gdzie cie wykorzystują (może po drodze do pracy...he..he..) ale na pewno nie w Lancerto. No chyba że pomyliłeś Lancerto ze sklepami Biedronka he he...(nie obrażając biedronek) . Według mnie to wygląda tak: jeśli chcesz pracować i nie pracujesz z łaską to nikt ci nie robi żadnych problemów...chyba że zatrudniając się w jakiejś firmie z góry zakładasz że nie będziesz pracować no to wtedy rzeczywiście możesz mieć problemy...nie z pracodawcą tylko z sobą. Dlatego warto się zastanowić czy chcesz być pracownikiem czy tzw. obibokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tak jest
Do pracy przychodzi się jak sama nazwa wskazuje , pracować , a nie odpoczywać. I nie ma tu nic do tematu kwestia wynagrodzenia. Jakie jest , wszyscy wiedzą , przed podjęciem pracy. Ale jak młodfa ooba przychodzi do pracy , i ma ból straszny , bo na GG nie może posiedzieć , a do tego za cholerę nie może odpisać na sms-a do koleżanki , to wymyśla problem , że ją gnoją w pracy i wyzyskują. A weź sobie w takim razie sama otwórz firmę , i pisz sms-y 24 godziny na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona....
Ja pracuje w tej firmie jako sprzedawca już ponad rok i jestem bardzo zadowolona...Jeśli ktoś ma możliwość tu pracować to polecam. Dobrze płacą, atmosfera bardzo fajna, towar wysokiej jakości, aż miło proponować klientom... Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja :)
Strasznie sfrustrowana musi być ta osóbka, która niby była gnojona w Lancerto. Uwielbiam tą pracę i z wielką chęcią i radością do niej idę. Wysiłek jest nagrodzony a praca z mężczyznami to czysta przyjemność, to dobrzy klienci. Jak w każdej pracy trzeba się przyłożyć do swoich obowiązków i uwierzcie mi, zawsze są pochwały i zadowolenie ze strony przełożonych. Nie ma miejsca dla tych, którzy myślą, że przyszli posiedzieć z kawą za ladą i bardzo dobrze bo lenistwo i brak dyscypliny powinny być gnojone :) Pozdrawiam wszystkich, którzy pracują w Lancerto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuna
a jakie są zarobki z Lancerto ? Napiszcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Z
ZAJ#$%STE, POLECAM... a chasło na dziś brzmi "Nie będzie obibok pluł nam w twarz" ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamachama
Atmosfera pracy-bardzo dobra! ale to wszystko zależy od ludźi na jakich się trafi w ekipie sklepu...zarobki różne.....ale w porównaniu do innych sklepów odzieżowych można wyrobić wysokie premie, ja za pierwszy mieśiąć pracy (bardzo dobry utarg) dostałam prawie 2000 więc nie mogę złego słowa powiedzieć A własne zdanie jak w każdej pracy należy raczej zachować dla siebie... Ogólnie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartościowa
A może wam nie odpowiada bo za lenistwo zostaliście zwolnieni?Nikt wam za darmo płacił nie będzie w żadnej firmie.I naprawde jak sobie przypomne prace na produkcji na zmiany zwłaszcza beznadziejne nocki to jestem mega zadowolona z pracy w tej firmie (a troche już tu pracuje) Dla chcącego nic trudnego :) Fajna i przyjemna praca,super ludzie i naprawde fajne zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozole77
Tere Fere! Nie zwolniono mnie za lenistwo,a pracy na nocki nie ma co porównywać(to tak jak by z obory wejść do sauny i dziwić się że zalatuje gnojem).Troche klasy !!!!!!!!! Zdania na temat Firmy Lancerto nie zmienie,popracujesz zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartościowa
Każdy sądzi kątem siebie...Sa ludzie którym nie odpowiada praca na produkcji jak np mnie a sa ludzie którym nie pasuje sprzedaż ludzie są różni...to zwolnienie było bez przyczyny??? Trochę już pracuję w tej firmie więc dużo już zobaczyłam ;) i nadal nie mam złego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartościowa
Każdy pracodawca który zwalnia wśród zazdrośników jest tym złym ;) nic się nie poradzi....a uwierz jest dużo dużo firm którzy płacą śmieszne pieniądze a wymagają bardzo wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ciekawe
Ja pracuje już prawie 3 lata i nie mam złego zdania , pracowałam u duuużo gorszych pracodawców , to nie te lata gdzie za siedzenie wam płacą ludzie ogarnijcie się :) Umowę mam od początku jak tylko zaczęłam tam pracę więc nie wiem skąd takie info wyssane z palca , jako parobek też się nie czuję , charytatywnie nie pracuję bo takich zarobków nie miałam jeszcze nigdy-naprawdę firma daje zarobić tylko trzeba chcieć...więc nie wiem o co kaman ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie. Firma daje dużo zarobić i wszystko jest legalne. Pracuję już długo, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×