Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszanka_wybuchowa

Nie pojde na solarium.

Polecane posty

Bylam dwa razy, lubię byc opalona, ale nie... nie pojde juz. Jak widze moje znajome, jakie maja suche, poniszczone twarze (one tego w ogóle nie zauważają), to mi szkoda. Takie ładne kobiety, a tak sie niszczą :o. Jeśli myślicie, że nie widac po waszych twarzach, ze chodzicie na solarium, to sie mylicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
no ja nie chodzę, nigdy nie byłam i nie mam zamiaru tego zmieniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz kiepsko zrobiona fote
kompletny amator musial to przerabiac, cera wyglada jak z przebarwieniami u trupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam bardzo ladna dziewczynę, która śmiało mogłaby śmigać bez makijażu, ładna buzia, ale co z tego. Jak ostatnio przyjrzałam jej się z bliska, to mało co zawału nie dostałam. Chyba nigdy nie widziałam tak zniszczonej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam niedawno z pewnym panem doktorem -chirurgem plastycznym i wlasnie przestrzegl mnie przed solarium .Mowil ,ze 70 % jego klientek ,ktore walcza o jadernosc skory (lub raczej jej napiecie) to babki ,ktore zamlodych lat nalogowo sie opalaly...a terza zaluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
strasznie moze nie, przynajmniej dostarcza witaminy D ;) ale swoje robi skorze i tak, niestety. ja cale szczescie nie lubie sie opalac w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swojego czasu chodzilam co 2 dzien na 15 minut i mojej skórze nic nie jest.. Co prawda przerwalam to, ale defekty w takim razie powinny zostac... Tak tak pewnie zaraz zaczniecie jechac po mnie, ale wiadomo, ze kazdy musi pilnowac swojego zdania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie srac
żarem z tym solarium, sa jeszcze opcje posrednie miedzy nie chodzeniem wcale a chodzeniem codziennie.Chodze nar na dwa tyg na 10 minut, jestem lekko opalona a cere mam bardzo ok jak na swoje lata.Umiar we wszystkim umiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkk
Ostatnio spotkalam 30 letnia znajoma, ktora zawsze lubila chodzic na solarium. Nie, nie byla nigdy skwarka, ale chodzila w miare regularnie. Kiedy szla z powazna mina, to miala gladziutka twarz, jak ja. Kiedy sie jednak usmiechnela szczerze do mnie jak mnie zobaczyla (szczerze, czyli miesnie wokol oczu puscily, nie byly napiete), to miala po prostu mnostwo zmarszczek wokol oczu, nienaturalnie duzo, masakra po prostu. Jeszcze 5 lat temu tego nie bylo widac, ale w wieku 30 lat juz zaczynaja wychodzic grzechy przeszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie srac
nie pierdacz, mam 33 i wiem jak wygladam:-Pprawda jest taka, ze zal wiekszosci doope sciska ze nie macie geldu zeby wywalic na raz stowke na karnet:-Pa potem przychodzi lato, wkładacie mini i straszycie białymi goleniami-fuuuj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, czepiacie się solarium..nie wiem czemu.moze nie mozecie sobie pozwolic na kupno karnetu, lub czas Wam nie pozwoli..... Moze porozmawiajcie o tym co sie dzieje ze skórą palaczy? lub alkoholików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie srac
własnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska zawiść górą
kto chce niech chodzi,kto nie chce niech nie chodzi.A przed zmarszczkami nikt nie ucieknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkk
rawda jest taka, ze zal wiekszosci doope sciska ze nie macie geldu zeby wywalic na raz stowke na karnet ja pierdole, nie wierze, ze mozna byc takim idiota i naprawde wierzyc w takie bzdury:O Stac mnie na maly sloiczek kremu za 300zl, a na solarium juz by mnie stac nie bylo?:O Z tego co obserwuje to milosniczkami solarium sa zazwyczaj osoby malo majetne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie srac
za to ty jestes lepsza bo kupujesz mały słoiczek kremu za 300 zł, a morda pewnie stara jak u mojej babci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie srac
jest roznica miedzy lekka opalenizna a skwarkiem , naprawde widzicie tylko opcje SKWAREK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkk
stac mnie na takie drogie kremy gdyz pracuje w niezle prosperujacej agencji towarzyskiej jedno pukanie w tylna dziure i juz mam na krem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrde bele
Angels-chyba za duzo rozmow w toku sie naogladałas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska zawiść górą
jasne w internecie to wszystkie kobiety kupują kremy za 300 zł i zarabiają 20 tys:D,dobrze że są marzenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkk
Slabiutki podszyw:) Trzeba bylo sie uczyc, a nie latac na solarium i imprezy z karkami, to by tez bylo cie teraz na to stac. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkk
ja mialam dosc czasu na nauke dzieki temu ze mam zeza rozbierznego z takim felerem zaden facet na mnie nie popatrzy:-(tym sposobem jestem 45 letnia dziewica wysmarowana kremem za 300 zł.tylko kakaowego oczka popusciłam w agencji, reszta czeka na ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinksa86
Zapominacie o najważniejszym: nadmierne opalanie przede wszystkim powoduje raka skóry, czerniaka. więc nie chodzi tu tylko o jędrną skórę czy brak zmarszczek, ale uniknięcie śmierci. Myślicie że przesadzam? Każda z Was która uważa że chodzi na solarium ale nie jest mocno opalona jest właśnie jak taka anorektyczka, która ciągle widzi w lustrze grubasa. Wy widzicie siebie jako blade, nie dosc opalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×