Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolyndara

załamana brakiem pracy

Polecane posty

szukam pracy dodatkowej......i ciągle porazki:/ już mnie to tak wkurwia ,że nie mam na nic dla siebie :( pojebana Polska , nienawidzę tego kraju ....jak chuj. próbowałam cos przez internet ..jakieś strony...klikanie w ankiety ..pisanie artykułów ale to banana oszukańców samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www-job.pl napisałam artykuł tekstowy ..podobał się moim znajomym ale odrzucili. próbowałam tez się rejestrować na ciao coś tam ..o tych ankietach...dałam dużo ogłoszeń o korkach ..pisze tez prace maturalne :/ cisza...czytam fora o tym wypełnianiu ankiet , pisaniu tekstów na strony...i dochodzę do wniosku ,że tylko nie liczni coś z tego mają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama załóż stronę i pisz na nią teksty !!! nie masz pojęcia ile na tym można zarobić, i jest to najlepszy zarobek z najlepszych - czyli PASYWNY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałaś kiedyś wyborczą ? tam też nie ma profesjonalistów :p na portalach typu onet , gazeta.pl to w większości stdenciaki piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj tutaj..zarejestruj sie
i zarabiaj..na poczatku to nie sa duze sumki ale zawsze cos masz http://fortunacash.us.ms/ w razie czego sluze pomoca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal będę głodna
Nie czytałam wszystkiego ale doczytałam, że jesteś ze wschodniej części Polski oraz, że piszesz prace maturalne itd. Widzisz, mam bardzo podobnie. Również jestem z tych rejonów i również zajmuję się czymś podobnym. Myślę, że po prostu źle szukasz. Sama jeszcze nigdy nie szukałam dodatkowej pracy. Z reguły to inni przychodzą z tym do mnie. Piszę różne prace, wykładam korepetycje, wypełniam pity oraz dodatkowo pracuję od czasu do czasu w centrum konferencyjno-bankietowym. Zareklamuj się kiedyś wśród znajomych. Ta droga jest łatwiejsza i skuteczniejsza. Każdy znajomy ma jeszcze innych znajomych, rodzinę a każdemu coś potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj tutaj..zarejestruj sie
nie naciagnie klikasz na banery i dostajesz kase lub punkty paypack:-) na poczatek zarobisz do 100zl..ale po kilku miesiacach jak kogos zaprosisz mozesz miec jak ja do 200$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×