Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalqqa1222

Co sądzicie o takim facecie?

Polecane posty

Gość natalqqa1222

Poznałam ostatnio fajnego, 24-letniego faceta. Problem polega na tym, że... jest on wiecznym studentem. Ludzie w jego wieku są już świeżo po studiach, a on jest dopiero na II roku... I to jest jego 5 kierunek studiów. Najpierw studiował na politechnice ale po pierwszej sesji wyleciał. Później poszedł na humanistyczny kierunek na uniwerku, ale stwierdził że to jednak nie jest to i zrezygnował. I tak co roku. Teraz już jest na II roku pewnych studiów, ale zaczyna coś przebąkiwać, że nie podoba mu się ten kierunek i chyba rzuci. Co o tym myślicie? Jest to bardzo fajny facet, przystojny, sympatyczny. Ale jakoś boję się angażować. Nie wiem czy warto z takim facetem się wiązać... Ja jestem już na 5 roku studiów, za rok je skończę, a on? Sorry, ale takie zmienianie studiów przez tyle lat i skakanie z kwiatka na kwiatek świadczy tylko o wielkiej nieodpowiedzialności i nie podchodzeniu do życia poważnie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba odpuściła. Facet jest niedojrzały, niezdecydowany i nie myśli poważnie o przyszłości. Skąd on bierze pieniądze na studia? Ma takich dobrych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sie lansuja ehh
na Twoim miejscu martwiłabym się nie o jego studia tylko o siebie, bo jeżeli partnerki zmienia z taką samą częstotliwością lub nawet większą to... wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja bym go nie skreślała. Ale to Twoja decyzja... Sama często zmieniam zdanie;) Jedynym minusem tej sytuacji jest chyba fakt, że przez to wieczne studiowanie pewnie nie ma stałej pracy (albo w ogóle) Wtedy poniekąd rozumiem Ciebie i Twoje obawy... W zasadzie to Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×