Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia sss2

Czy mogę się tak ubrac na imprezę?

Polecane posty

Gość Julia sss2

Ide na imprezę do mojej koleżanki z okazji otwarcia jej nowego lokalu. jest to bar dyskotekowy+ sala weselna. Bedzie to spora impreza na około 80 osób z tańcami, ubiór ma byc elegancki lecz bez przesady Mam 22 lata, jestem osobą szczupłą, wzrost 168cm, brunetka, włosy długie, oczy i oprawa ciemne, ciemna karnacja. Czy mogę sie tak ubrac: sukienka mała czarna tuba dopasowana, przed kolanko, bez ramiączek, bez dodatków. cos takiego http://allegro.pl/seksowna-czarna-sukienka-z-kokarda-r-xs-i1260657430.html czarne ale cienkie rajstopy do tego czerwone szpilki http://allegro.pl/sexy-lakierowane-platformy-red-mf-75-37-i1265259491.html czerwone kolczyki i korale http://allegro.pl/naszyjnik-bransoletka-i-kolczykiserdeczniepolecam-i1264783288.html czerwone paznokcie czarna kopertówka fryzura niski koczek hiszpański, taki jak na 1 zdjęciu ale bez kwiata http://forum.trojmiasto.pl/hiszpanski-kok-t42773,1,11.html za to pomyslałam o czarnej woalce http://allegro.pl/czarny-toczek-woalka-gotycki-goth-gothic-lolita-i1262314769.html Co myślicie?czy ta woalka to fajny pomysł, tak mi sie spodobała, mam dylemat. ładnie będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ta woalka nie urzekla mnie.na pogrzeb tak - do klubu niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
To nie będzie klubowa impreza. to ma byc cos na zasadzie imprezy weselnej tylko bez młodych, rozumiecie taka reklama sali weselnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
buty czerwone, kopertowka czarna to chyba nie jest taki sam kolor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
buty sa czerwone a torebka czaarna.slepas? mi ta woalka tak ni z dupy ni z czego. nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
nic nie napisałaś o majtkach - zakładasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
kurcze a mi sie ta woalka wlasnie najbardziej podoba. zalozylabym ją tak zeby nie wchodzila na twarz tylko była tak na włosach i lekko nad czołem. hmm nie wiem. a bizuteria to tylko przykładowa, po prostu chodzilo mi o cos czerwonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
zakladam zakladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio time table
a mi sie woalka podoba..fajna sprawa..ogolnei bardzo ladna sukienka, szkoda, ze nie mam takiej ladnej figury, zeby sie tak ubrac :( na pewno bedziesz wygladac elegancko i szykownie. milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
powaznie tak myslisz, chcialam własnie zaszalec z ta woalka, ale nie moge sie zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
bizuteria cos ze srebra, zwykly lancuszek. woalke sobie daruj , bo bd wygladala jak niedoybana marlin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
merlin oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
jesli daruje sobie woalke i czerwoną biżuterię to juz będzie całkiem inny zestaw. bede wyglądała tak nudno, a ja własnie chcialam zaszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
lepiej nudno niz jak choinka. same buty duzo zrobia uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
te bompki na choinkę to raczej odpuść , wieś tańczy i śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
wies tanczy i spiewa to twoja ortografia bompkowcu. odpusc i korale i woalke. dobrze ci radze. lepiej juz jakas ladna spinke blyszczaca we wlosy. z ta woalka to jeszcze cygaro ci brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlk
korale moga byc, ale nie z perlowym polyskiem , tylko matowe i takie drobniutkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ja bym na reke ubrala cieniutka srebrna bransoletke, srebrne kolczyki. i wlosy zostawila jakie sa. dekold juz jest ozdobny, wiec po co przeslladzac? nie przesadzaj . im wiecej tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia sss2
o kwiatku tez myslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
i piórko w doopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie łeb
Eee tam nie znacie się na modzie :P Woalki są teraz modne, ale raczej w przypadku młodszych dziewcząt. Poza tym pasują one do innych sukienek niż autorki. Najlepiej żeby dół był rozkloszowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×