Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drobinek

czy warto..?

Polecane posty

Gość drobinek

Spróbuję streścić historię jak tylko potrafię: Mam 24 lata, mieszkam i pracuję w Belgii i rok temu zerwałam zaręczyny z człowiekiem z ktorym spędziłam 5 lat życia. Od tamtej pory nie wiązałam się z nikim... aż nagle we wrześniu odwiedzając znajomych w Rotterdamie poznalam Jego! Zauroczyłam się od pierwszego wejrzenia! Od tamtej pory widujemy się regularnie jako "przyjaciele" i wymieniamy ze sobą dziesiatki maili a po każdym z nich płaczę ze śmiechu.. Ja po prostu drugi raz w życiu czuję, ze to mogłoby być COŚ (pierwszy raz było to oczywiscie z moim narzeczonym). Ostatnio gdy odwiedziałam Rotterdam pierwszy raz wydarzyło się coś między nami.. niby tylko niewinne gesty.. I teraz czas na ALE. Problem jest nie taki że mieszkamy w innych krajach (pociągiem tylko 1,5h) ale taki, ze ja w styczniu wyjeżdżam na pół roku do Omanu do pracy :/ Za tydzien On przyjeżdza do mnie do Brukseli a później razem jedziemy do Paryża świetowac moje urodziny i zastanawiam sie czy jest sens ciagnac albo nawet poglebiac taka znajomosc jesli ja za 2 miesiace znikam stad... Mam "korzystac z chwili"? czy wierzyc ze zakochamy sie w sobie i przetrwamy 6 miesiecy po ktorych moglabym zamieskzac w Holandii..? Co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×