Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiiiiciaaa-------

WROZKA

Polecane posty

Gość marysieńka 1984
Marysia 16.09.1984 Kiedy znajdę pracę? bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w tym miesiacu :) warto poczekac bedzie satysfakcjonujaco:) hihi a tak na powaznie obecnie ma do przemyslenia kilka spraw i chce pobyc sam ale jeszcze chwile... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja kiedy sie zakocham? i nie bede ze wszystkim sama??" To pytanie do mnie? Bo nie wiem, czy już mam włączać szklaną kulę. Bo jest cholernie prądożerna i muszę racjonalizować jej wykorzystanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycmozebede
ile bede miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanie się to dnia tego, gdy o poranku będą snuły się mgły. Powitają Cię złote słoneczne promyki w białym bezkresie. Będzie zimno, więc dygocąc spotkasz dygocącego człeka. Nie będzie błyskawicy, piorunu pierwszego spojrzenia. Będzie On. Będzie pojawiał się powoli w Twoim życiu. Eee, zbyt poważnie mi to wyszło. Chyba opchnęli mi zepsutą kulkę. Miałem dodać, że jego imię czterdzieści i cztery, w momencie spotkania będzie naprawiał rowery. Ale w związku z tą mgłą, nic takiego nie widziałem, toteż ściemniam tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 123
czy bede slawna malarka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ile bede miec dzieci?" To zależy od tego, co przyjmie miłościwie pan panujący rząd. Jeśli utrzymają becikowe to siódemkę. Jeśli nie, to tylko piątkę. Niestety mam złe wiadomości. W związku z nadciągającą katastrofą demograficzną powinieneś/powinnaś mieć minimum 27 dzieci, co by liczyć na jakąś emeryturę :P Zatem się staraj. I pamietaj, antykoncepcja to zuoooo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 i 4 co to oznacza?? kolo mieszkanie mojego jest warsztat i zawsze na zewnatrz siedzi facet po 50!!! gruuuuuuby i naprawia rowery!!! to on?? hehe nie strasz:) a tak powaznie z tym pojawianiem sie powoli w moim zyciu JEGO to moze byc tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy bede slawna malarka?????" Osiągniesz poniekąd słuszną sławę w dziedzinach artystycznych. Jednakże będzie to sława adekwatna do Twego talentu i włożonego wysiłku. W związku z tą mgłą w kuli dopytam, czy zaczęłaś już malować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego imię czterdzieści i cztery - wieszczył nam wieszcz Adam M. (nie mylić z M. jak miłość, szczególnie z braćmi Mroczkami). Co w efekcie wywieszczył nie wiem, bo lekcje były tak nudne, że trzeba było sobie jakoś inaczej radzić, niż słuchać. Kiciu, we mgle nie widać czy po 50 i czy gruby! Może zatrudni innego rowero-mechanika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ECRIVAIN von!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ja tutaj wroze!!" Zła kolejność. Już prędzej powinno być: von ecrivain. Ale to brzmi tak burżujsko, a ja wolę się z proletariatem kafeteryjnym bratać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro masz mieć kaca, to już lepiej sobie wróż. Mi jednak kulka nawala i marność z tego wychodzi. Muszę pomyśleć nad inną karierą. Całe szczęście, że w promocji nabyłem mopa i takie śliczne wiaderko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, ale po cóż Ci ten dół. A duży on? Można wziąć łopatkę i zasypać. Albo ukryć pod liśćmi (trzeba korzystać z jesieni). Ewentualnie przykryć czymś jeszcze. Albo jakieś świeczki sobie odpalić i zapuścić w szklanej kuli jakąś miłą muzykę. Popatrzeć w gwiazdy, jeśli widać. Na księżyc, choć nie jest w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze wlasni ta jesien piekna mnie dobija, i te swieczki, nastroj..... samotnosc..... uczucie zagubienia........ coraz czesciej i mocniej:( ale juz o tym nie pisze bo mnie ktos tak podsumuje ze zdoluje sie badziej a to mi nie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, nie dołuj się. Jesień rzeczywiście może przygnębiać, w dodatku samotna. Wiem jak to jest. Ale nie ma co się jej poddawać. Olej podsumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×