Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pannnna

ALLGRO - PODRÓBA - NEGATYW ?

Polecane posty

Gość Pannnna

Ludzie, czy warto wystawiać negatywa za kupienie podróby na Allegro? Nie dość że się zabuliło za podróbę to jeszcze otrzymamy negatyw odwetowy.. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skontaktoqwałaś się
a skontaktowałaś się ze sprzedającym ze sprzedał ci podróbkę i chciałabyś odzyskać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannnna
Wysłałam mnóstwo maili. Brak reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedajesz czasami cos na allegro? jesli nie, to jeden negatyw, w dodatku odwetowy nie zrobi ci zadenj roznicy. jesli jestes pewna, ze to podroba, a w aukcji byla wyrazna mowa o oryginale, to negatyw sie nalezy bez gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannna
kupiłam jakis czas temu torebkę Gucciego - zapłaciłam ponad 100 zł. Zdjęcia piękne a towar? Tandeta :( Każdy kto miał w ręku Gucciego, Diora, D&G wie co to znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Płacąc za Gucciego 100 zł sądziłaś ,że to oryginał? naiwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannna
no może... to była licytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes tak glupia ze
wierzysz ze za 100 zl kupisz oryginal to twoj problem :D W dodatku na allegro gdzie sie sa praktycznie same podrobki :P jak cie nie stac na oryginal to nie udawaj teraz idiotki ze nie wiedzialas bo to jest dopiero wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannna
słuchaj to nie chodzi o to czy mnie stać czy nie, może i mogę kupić za 400 zł ale po co? Natomiast jak ktoś w aukcji pisze że oryginał, no to... jednak zakładam że w aukcjach pisze się prawdę ale widocznie jestem z innego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kuzwa
powiedz ze zglosisz na policje.. no chyba ze kase Ci odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłoś na policję i wcale się nie szczyp! Handel podróbami jest ostro karany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no maskra z tymi podróbami
z tymi podróbkami to masakra :( nic nie mam do podróbek, o ile wiem na 100 % ze jest to podróbka i to widac, typu literka zamieniona, czy coś tam, kiedy każdy wie że to podróbka i się świadomie na to coś decyduje bo jest tańsze, typu jakieś tam wody toaletowe na bazarkach czy coś. Nic np nie mam do perfum FM, no bo wiadomo - identyczne jak oryginały nie są a jakby nie było mają swoją markę i wiadomo ze to nie "te" prawdziwe. Ale niesamowicie wkurwia mnie typowe oszustwo, myśląc że kupuję oryginalny podkład/cień czy coś tam innego myśląc ze to oryginał a to podróba:( no szlag mnie trafia:/ przeciez to moze być niewiadomo jaki syf, szkodliwe i w ogóle. Ktoś się np decduje na daną markę przypuscmy podkładu bo jest bardziej naturalony i np. nietestowany na zwierzetach, a tu dadza mu jakiś gówno nasypią i niewiadomo co to jest w ogóle:/ eh . już nawet jaky było dopisane "jak oryginał " t niech już będzie. jak tańsz,e to i tak ktoś świadomie kupi. ale jak pisze na "100% oryginał" to po prostu szlag mnie trafia:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić amm z tym.
moze mi doradzicie....kupiłam podróbkę:/ napisałam do spzredającego maila informacyjnego, nie chamskiego, ale takiego gdzie wyjaśniał mdlaczego uważam iż jest to podróbka z dopiskiem na końcu że chciałabym odzyskac pieniądze. Ile teraz mam czekac na jego odzew? no nie wiem co robić, negatywa wystawić czy jak? jak myślicie odezwie się w ogóle w takim wypadku? miał ktoś taki przypadek że zwróciliście się z prosbą o zwrot pieniędzy i sprzedający się nie odezwał w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w glowie buu
a co kupilas? wklej linka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim 30
Nie żartuj, że myślałaś, że za torebkę za parę tysięcy ktoś odda Ci za 100 zł? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ja tak gdzieś napisałam?
a czy ja napisałam że torebkę za kilka tys??:/ chodzi o pigmenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkko
wal negatywa, ja też została oszukana. wciśnięto mi podrókę Gucci, wylicytowałam ją na aukcji, sprzedawca zaklinał się ze oryginał w 100%, a ja znam te perfumy i ich opakowanie-takie kity może wciskać ale nie mi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgvh uiwh uihr qhagy
a ja kupilam w zeszlym tyg 2 komplety poscieli , maily byc 100% satynobawełan i przyslai mi.... wzor sie zgadzal ale w dotyk gowno a nie bawełna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pisz negatywa i sie nie przejmuj odwetowym, zgłos tez sprawe do allegro, ja bym sie z oszustai nie cackała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgvh uiwh uihr qhagy
rzecz wtym ze ja nie mam konta na allegro tylko kolezanka mi zamowila.. wkurwiaja mnie tacy oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie wiem co dalej.
kurcze, otrzymałam odp. od sprzedającego który twierdzi w 100 % ze jest to oryginał, że jestem pierwszą os,. która uważa, ze jest to podróbka...eh ale ja głupia jestem że się dałam nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour1
ostatnio byl tu topik laski, która licytowała okulary Diora (cena od 1zł) i miałą focha, że sprzedawca sam podbijał cene. Kurcze dziewczyny myślcie. Przecież oryginalne torebki/ubrania/gadżety nie będą sprzedawane za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgvh uiwh uihr qhagy
ale to nie ma zaczenie za jaka cene? a moze ktos sra pieniedzmi i ma tego tyle ze mu sie wala po szafach?????? he? skoro pisze ze oryginal to powinien taki byc!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani wielce oburzona
Bele - ale on podbijał podróby w dodatku... już go zamknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani wielce oburzona
Wszystkim Wam dziewczyny radzę zgłosić sprawę do Allegro a potem obserwować tego sprzedawcę. Jak wystawi więcej podrób zgłosić go ponownie.. Zapewniam Was że Allegro reaguje. Możecie bardZiej komuś zaszkodzić niż negatyw - nie dość że stracona kasa to komentarz odwetowy będzie. A tak to sprawa zgłoszona do Allegro zamknięte konto i odcięcie delikwenta od dochodów. Też mi nie przeszadza sprzedaż podrób ale jak w aukcji nie ma słow typu 100%oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passjo2
takie właśnie uroki kupowania na allegro, lepiej kupić w sprawdzonych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam w ten deseń
no a jakżę i poinformować allegro ,że sprzedawca handluje podróbkami , zwrotnym negatywem się nie przejmuj ;) takim sprzedawcom powinni od razu blokować konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam w ten deseń
warto patrzeć na negatywy i szukać czarnych list o sprzedawcach , nawet są odpowiednie do tego fora dyskusyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×