Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SASANKA300

mÓJ MĄŻ OGLĄDA SIĘ ZA INNYMI...

Polecane posty

Gość gość
A tam babie nie dogodzisz, moja miała pretensje że sama się zajmuje niespełna rocznym synem, że mógłbym go wziąć na godzinkę na spacer czy do sklepu... No to zaczolem brać, ale mały jest flirciarz, zaczepia każda kobietę, macha uśmiecha się gu ga , a jak jakaś np w kolejce nie zwraca na niego uwagi to krzyczy, skacze aż w końcu zwróci. No i kobiety same podchodzą pytają o wiek i inne bzdety no i jest źle, bo to ja podrywam i umawiam się!!! A co mam kobicie powiedzieć by speldalała? A swoją drogą kobiety zamiast zaczepiać singli to wybierają dobre sprawdzone geny, bo dziecko ładne i tatuś opiekuńczy :) Już teraz z synkiem mnie nie puszcza nigdzie i dalej ma pretensje że nie wychodzę z nim. Od taka logika kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
A moi byli faceci łącznie z moim mężem mieli inny problem... Dlaczego za mną oglądają się inni mężczyźni. Nawet nie wiecie jakie to było uciążliwe... Teraz na szczęście mój mąż zrozumiał, że to" nie moja wina" i nie zwraca na to uwagi:-) A ja tylko dbam o siebie, ubieram się kobieco i elegancko. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak żeby właśnie za Tobą zaczęli oglądać się inni mężczyźni. Uwierz mi , jego mina będzie bezcenna:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
gość 9;10 Uśmiałam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkamała
Witam. Mój facet to ciężki przypadek, że tak go określę. Mówi mi, że bardzo mnie kocha także to okazuje, a za 2 miesiące bierzemy ślub. I wszystko byłoby pięknie jak w najlepszym filmie romantycznym, do momentu jak na horyzoncie nie pojawi się jasna lub siwa blondyna z włosami do ramion lub lokami. Wtedy ja przestaje istnieć i on gapi się na nią jakby zobaczył anioła, cud nad Wisłą lub samego Boga... Widziałam jak faceci gapią się kiedy zobaczą ładną kobietę lub taką w swoim typie, ale tak jak mój to robi przechodzi ludzkie pojęcie jakby był jakimś amoku czy coś w ten deseń. Wiele razy głupio się czułam w takich sytuacjach bo niektóre dziewoje zorientowały się co jest grane. Rozmawiałam z nim o tym wiele razy były też awantury, a nawet próbowałam odejść. Był płacz z jego strony, histeria, wypieranie się w żywe oczy itd...Ja uważam, że z jego strony jednak to nie jest miłość lecz jest ze mną bo chcę zwyczajnie z kimś być nie chce być sam. Ja jestem ruda z długimi włosami i tak mi dobrze ...a on marzy o innej o blond-siwej lasce . Mówiłam mu, ze swoje marzenia trzeba spełniać i dążyć do celu...mówiłam, żeby mnie zostawił i znalazł sobie taką jaka mu się podoba. Bo do cholery po co się ma ze mną męczyć skoro może mieć tą wymarzoną. Co Wy na to ? Bo ja już sama nie wiem, ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wtedy najstarszy z woyów zakrzyknął zayyebiem krzyżakow! Do ataku koorrffa! Za Yagiełło i Litwe zginiem!! Podnioswszy miecz ruszył cwałem wprost na zachodni zastęp krzyżaków. Za nim ruszyła lekka jazda i wilenczycy, ktorzy na łupy wojenne liczyli. Słychac było okrzyki "Do boju kurrfa, zayebac krzyzaków". Pierwsza fala wpadła z impetem w zaskoczonych rycerzy krzyżackich. Straty były bardzo wielkie. Pierwsze dwa rzędy pospadały z koni. Jeden z rycerzy zakonu podjechał do podnoszącego się litwina z zamiarem ścięcia mu głowy. Widząc kolegę w opałach jeden z woyów podjechał od tyłu i krzycząc " ja cię zapiiieeeooolę koorfa" skoczył wbił mu nóż w plecy. " Ohh du Scheisse!!!" krzyknął krzyżacki najeźdźca konając. Spadł z konia i wyzionął ducha..... Było gorąco, 15 lipca godzina 12:28 roku pańskiego 1410......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty, wydaje ci sie bo malzenstwo to szczyt szczescia :D zero problemow, zdrad itd, sama sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec z czego wynika to, że on ogląda się za innymi i jak możesz temu zaradzić, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij dbac o siebie i jak z mezem idzisz popatrz sie na facetow pokokietuj twoj stary oszaleje ze zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkamała
A czy ja pisałam, że nie dbam o siebie co mam?! Oczywiście, że dbam i wielokrotnie lepiej wyglądam niż te za którymi się on ogląda. Ja mam piękne długie włosy i wyglądam jak kobieta. A one cóż 2 włoski ufarbowane na siwo, fryzurka od gara ścinana i nie wiadomo czy to facet czy siwa starsza kobicina. Mam taki gust jego sprawa, ale niech nie kłamie, ze mnie kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś będziesz siwa to problem sam minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkamała
Tyle lat to ja nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ostrożny

Gość Ziutkamala kopnij w tyłek od razu nie wiąż się z nim.Cale życie przeplaczesz,wiem po sobie.Odkad odkryłam jak mąż się zachowuje to już będzie z 10 lat.Bedac w odwiedzinach u męża brata,siedzieliśmy przy stole,dołączyli do nas goście z Polski między innymi kobieta szatynka w naszym wieku czyli po 40stce.Ona usiadła obok mnie po lewej stronie a mąż siedział po prawej mojej stronie w linij prostej,potrafił się wychylić do przodu popatrzył jej w oczy zmierzył od góry do dołu nie zwracając wogole uwagi na mnie.Ja zdębiałam,pytam o co chodzi,mam się przesunąć jeszcze żeby nie przeszkadzać?wtedy dopiero się speszył.Na moje pytanie jak się zachował,odpowiedział ze ja przecież nic nie zrobiłem złego.Ja zczerwienialam bo wszyscy to zauważyli tylko nie On.Tak się zaczęła moja sielanka z mężem podrywaczem,musiało być to wcześniej tylko nie zauważyłam.Pozniej był Sylwester cały wieczór miał wybrankę która adorował,uwielbiał patrzył w oczy cały wieczór.Tak jest do dziś,idziemy gdzieś na imprezę idę w stresie i wracam w stresie bo wiem co mnie czeka.Na imprezie u naszych dzieci,młode dziewczyny uciekają po tak ich pożera wzrokiemWidzialam jak się z niego naśmiewają ze erotoman ze zboczek.Na nic moje gadanie,proszenie żeby się chociaż zachowywał normalnie przy rodzinie.ale to nic nie daje.Wiem ze teraz powiecie ze mężczyźni tak maja ze to normalneAle to nie jest zwykle zachowanie każdego człowieka,można się popatrzeć co jest piękne bo i ja tez się popatrzę,ale na tym koniec.A najgorsze ze gnojek wyprze się wszystkiego.Zaluje ze tego nie zauważyłam dużo wcześniej bo napewno bym od niego odeszła.Teraz mamy już wnuki i szkoda na stare lata robić dla dzieci przykrość.Ale mówię Wam zastanówcie się bo On nigdy się nie zmieni a przeplaczecie całe życie.😔😔😔przypomnę ze zawsze dbam o siebie,mam 178cm wzrostu.O męża tez zawsze dbałam ( może aż za bardzo)boje się tylko tego ze go zaczynam nienawidzieć😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro sie to czyta

takie samce powinny zaliczać się do podgatunku człowieka

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To daj po sobie poznać, że widzisz! Kurcze, naprawdę porządny i dojrzaly meżczyzna tak sie nie zachowuje. Miejmy pewnien poziom i jeśli takie zachowania są według nas nie na miejscu to albo powiedzmy o tym parnerowi i niech się naprawdę zmieni albo my znajdujmy kogoś kto będzie nasz szanował! Takie zachowanie przejdzie u 20 sto kilku latka ale nie dojrzałego mężczyzny, który świadomie wybrał swoją kobietę i ma zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa i bliskości. W tym momencie jest masa niedojrzałych facetów którym powtarza się, ze mogą robić co chcą i głaszcze po główce powtzarzając, że wszystkie przejawy niedojrzałości są męskie. I mamy bandę zachowujacych się jak niedoruchani 16 latkowie 40 sto latków myślących, że wszystko im wolno bo to męskie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×