Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafal_1986

jak często uprawiacie seks

Polecane posty

Jak często uprawiacie seks z Waszymi partnerami. Ja ze swoją tak ze trzy razy w tygodniu i nie wiem, czy to dużo czy mało. Wydaje mi się, że przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
jesli jestescie ze soba juz troche 1,2,3........to normalne niestety ale prawie u wszystich zaczyna sie szalenczo wiesz 5-10 razy na dzien a pozniej cisnienie opada ach zycie...........jak ktos zaraz znowu sie podszyje i glupoty na pisze to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5-10 razy dziennie-bez przesady. Spotykamy się od roku, ale nie mieszkamy razem. Mi w sumie tyle seksu wystarczy, jej chyba też. Nie czuję się niezaspokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
Ja jestem zawsze gorąca i gotowa, ale mezczyzni mieszkający w Niemczech (bo tu mieszkam) są zimni, małonapaleni i niezbyt atrakcyjni. Samotne kobiety, aby sobie dogodzić to dzwonią bo tzw Call Boy'ów. ....... Za każdy seks pomimo, że jestem śliczna płacę po 100 Euro, ale mam satysfakcje, że kopuluje z ładnym mezczyzna a nie z jakims smieciem spod mostu. Niestety, taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
3 razy do roku, to niezbyt często seks uprawiacie. Ja zamawiam Call Boy'a zawsze co piatek i wiem, ze zawsze zostane perfekcyjnie obsłużona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
mowilam ze jakis debil cos napisze to zadna przesada tak bylo pierwsze miesiace jak zaczelismy razem mieszkac a teraz po 5 latach 1-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ja uważam, że te trzy razy w tygodniu to nie jest wcale mało. Chociaż są oczywiście napalency, którzy robią to codziennie, ale to chyba mają dużo wolnego czasu. U mnie stosunek trwa 30 minut- 1 godzinę, a nie jakieś tam 3 minuty i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
nie ma co jakis debil sie przyjebal tylko dlatego ze ludziom sie tak czasami ulozy ze przez pare lat w innym kraju mieszkaja nudne to juz a ty rafal nie badz taki naiwny chyba da sie wyczuc ze ktos a nie ja bzdzry pisze ach tak za rok chce do Norwegii to juz wogole nie ktorzy by mnie tu zlinczowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
U mnie stosunek trwa tyle na ile penis Call Boyopwi daje rade. Czasami 30 min, a czasami nawet 2 godziny, ale kosztuje mnie to 200 Euro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
W Norwegii nie mam pojecia ile kosztuja chlopaki to towarzystwa. Jak miala nascie lat postanowailm sobie, że zalicze przynajmniej po jednym kochanku z kazdego kraju. Oj jest tego jeszcze !!! I nie wierz podszywom !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
Nie mam chlopaka, pisałam o tym już wcześniej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Deutschland 2011
bo nie chcesz nic zrozumiec tylko szukasz w moich zdaniach ch..... ni czego nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×